Vila-sana ↗ Municipi triat | 111,6 | índex (%) | 2022 |
Abella de la Conca ↗ Municipi | 262,5 | índex (%) | 2022 |
Abrera ↗ Municipi | 97,7 | índex (%) | 2022 |
Àger ↗ Municipi | 369,6 | índex (%) | 2022 |
Agramunt ↗ Municipi | 133,2 | índex (%) | 2022 |
Aguilar de Segarra ↗ Municipi | 89,3 | índex (%) | 2022 |
Agullana ↗ Municipi | 124,3 | índex (%) | 2022 |
Aiguafreda ↗ Municipi | 177 | índex (%) | 2022 |
Aiguamúrcia ↗ Municipi | 175 | índex (%) | 2022 |
Aiguaviva ↗ Municipi | 92,7 | índex (%) | 2022 |
Aitona ↗ Municipi | 139,9 | índex (%) | 2022 |
els Alamús ↗ Municipi | 169,7 | índex (%) | 2022 |
Alàs i Cerc ↗ Municipi | 213,3 | índex (%) | 2022 |
l'Albagés ↗ Municipi | 374,1 | índex (%) | 2022 |
Albanyà ↗ Municipi | 78,6 | índex (%) | 2022 |
Albatàrrec ↗ Municipi | 78,1 | índex (%) | 2022 |
Albesa ↗ Municipi | 175,8 | índex (%) | 2022 |
l'Albi ↗ Municipi | 237,4 | índex (%) | 2022 |
Albinyana ↗ Municipi | 143,6 | índex (%) | 2022 |
L'Albiol ↗ Municipi | 71,6 | índex (%) | 2022 |
Albons ↗ Municipi | 157,8 | índex (%) | 2022 |
Alcanar ↗ Municipi | 157,4 | índex (%) | 2022 |
Alcanó ↗ Municipi | 181,8 | índex (%) | 2022 |
Alcarràs ↗ Municipi | 70,9 | índex (%) | 2022 |
Alcoletge ↗ Municipi | 72,2 | índex (%) | 2022 |
Alcover ↗ Municipi | 110,9 | índex (%) | 2022 |
L'Aldea ↗ Municipi | 146,6 | índex (%) | 2022 |
Aldover ↗ Municipi | 310,7 | índex (%) | 2022 |
L'Aleixar ↗ Municipi | 113,2 | índex (%) | 2022 |
Alella ↗ Municipi | 139,9 | índex (%) | 2022 |
Alfara de Carles ↗ Municipi | 355,2 | índex (%) | 2022 |
Alfarràs ↗ Municipi | 195,4 | índex (%) | 2022 |
Alfés ↗ Municipi | 245,7 | índex (%) | 2022 |
Alforja ↗ Municipi | 139,7 | índex (%) | 2022 |
Algerri ↗ Municipi | 365 | índex (%) | 2022 |
Alguaire ↗ Municipi | 159,1 | índex (%) | 2022 |
Alins ↗ Municipi | 352,2 | índex (%) | 2022 |
Alió ↗ Municipi | 113,1 | índex (%) | 2022 |
Almacelles ↗ Municipi | 138,9 | índex (%) | 2022 |
Almatret ↗ Municipi | 760 | índex (%) | 2022 |
Almenar ↗ Municipi | 196,3 | índex (%) | 2022 |
Almoster ↗ Municipi | 133,7 | índex (%) | 2022 |
Alòs de Balaguer ↗ Municipi | 557,1 | índex (%) | 2022 |
Alp ↗ Municipi | 131,2 | índex (%) | 2022 |
Alpens ↗ Municipi | 144,1 | índex (%) | 2022 |
Alpicat ↗ Municipi | 91,1 | índex (%) | 2022 |
Alt Àneu ↗ Municipi | 230,2 | índex (%) | 2022 |
Altafulla ↗ Municipi | 112,6 | índex (%) | 2022 |
Amer ↗ Municipi | 168,2 | índex (%) | 2022 |
L'Ametlla de Mar ↗ Municipi | 198,9 | índex (%) | 2022 |
l'Ametlla del Vallès ↗ Municipi | 99,5 | índex (%) | 2022 |
L'Ampolla ↗ Municipi | 233,6 | índex (%) | 2022 |
Amposta ↗ Municipi | 121,8 | índex (%) | 2022 |
Anglès ↗ Municipi | 116,9 | índex (%) | 2022 |
Anglesola ↗ Municipi | 153,1 | índex (%) | 2022 |
Arbeca ↗ Municipi | 245,9 | índex (%) | 2022 |
L'Arboç ↗ Municipi | 92,1 | índex (%) | 2022 |
Arbolí ↗ Municipi | 357,1 | índex (%) | 2022 |
Arbúcies ↗ Municipi | 120 | índex (%) | 2022 |
Arenys de Mar ↗ Municipi | 168,3 | índex (%) | 2022 |
Arenys de Munt ↗ Municipi | 122,4 | índex (%) | 2022 |
Argelaguer ↗ Municipi | 198 | índex (%) | 2022 |
Argençola ↗ Municipi | 126,7 | índex (%) | 2022 |
L'Argentera ↗ Municipi | 850 | índex (%) | 2022 |
Argentona ↗ Municipi | 122,2 | índex (%) | 2022 |
l'Armentera ↗ Municipi | 114,5 | índex (%) | 2022 |
Arnes ↗ Municipi | 426,8 | índex (%) | 2022 |
Arres ↗ Municipi | 114,3 | índex (%) | 2022 |
Arsèguel ↗ Municipi | 107,7 | índex (%) | 2022 |
Artés ↗ Municipi | 122,3 | índex (%) | 2022 |
Artesa de Lleida ↗ Municipi | 174,6 | índex (%) | 2022 |
Artesa de Segre ↗ Municipi | 155,8 | índex (%) | 2022 |
Ascó ↗ Municipi | 206,6 | índex (%) | 2022 |
Aspa ↗ Municipi | 259,3 | índex (%) | 2022 |
les Avellanes i Santa Linya ↗ Municipi | 302 | índex (%) | 2022 |
Avià ↗ Municipi | 143,9 | índex (%) | 2022 |
Avinyó ↗ Municipi | 155,8 | índex (%) | 2022 |
Avinyonet de Puigventós ↗ Municipi | 71,3 | índex (%) | 2022 |
Avinyonet del Penedès ↗ Municipi | 175,6 | índex (%) | 2022 |
Badalona ↗ Municipi | 131,7 | índex (%) | 2022 |
Badia del Vallès ↗ Municipi | 158,9 | índex (%) | 2022 |
Bagà ↗ Municipi | 255,5 | índex (%) | 2022 |
Baix Pallars ↗ Municipi | 260,6 | índex (%) | 2022 |
Balaguer ↗ Municipi | 109,3 | índex (%) | 2022 |
Balenyà ↗ Municipi | 124 | índex (%) | 2022 |
Balsareny ↗ Municipi | 198,9 | índex (%) | 2022 |
Banyeres del Penedès ↗ Municipi | 108 | índex (%) | 2022 |
Banyoles ↗ Municipi | 106,1 | índex (%) | 2022 |
Barbens ↗ Municipi | 184,7 | índex (%) | 2022 |
Barberà de la Conca ↗ Municipi | 196,7 | índex (%) | 2022 |
Barberà del Vallès ↗ Municipi | 114,6 | índex (%) | 2022 |
Barcelona ↗ Municipi | 180,4 | índex (%) | 2022 |
la Baronia de Rialb ↗ Municipi | 493,3 | índex (%) | 2022 |
Bàscara ↗ Municipi | 139,6 | índex (%) | 2022 |
Bassella ↗ Municipi | 285,7 | índex (%) | 2022 |
Batea ↗ Municipi | 231,5 | índex (%) | 2022 |
Bausen ↗ Municipi | 866,7 | índex (%) | 2022 |
Begues ↗ Municipi | 82,8 | índex (%) | 2022 |
Begur ↗ Municipi | 200,2 | índex (%) | 2022 |
Belianes ↗ Municipi | 318,8 | índex (%) | 2022 |
Bell-lloc d'Urgell ↗ Municipi | 142 | índex (%) | 2022 |
Bellaguarda ↗ Municipi | 360 | índex (%) | 2022 |
Bellcaire d'Empordà ↗ Municipi | 172,6 | índex (%) | 2022 |
Bellcaire d'Urgell ↗ Municipi | 233,1 | índex (%) | 2022 |
Bellmunt d'Urgell ↗ Municipi | 183,3 | índex (%) | 2022 |
Bellmunt del Priorat ↗ Municipi | 300 | índex (%) | 2022 |
Bellprat ↗ Municipi | 540 | índex (%) | 2022 |
Bellpuig ↗ Municipi | 131,3 | índex (%) | 2022 |
Bellvei ↗ Municipi | 101,6 | índex (%) | 2022 |
Bellver de Cerdanya ↗ Municipi | 154 | índex (%) | 2022 |
Bellvís ↗ Municipi | 191,1 | índex (%) | 2022 |
Benavent de Segrià ↗ Municipi | 113,8 | índex (%) | 2022 |
Benifallet ↗ Municipi | 432,1 | índex (%) | 2022 |
Benissanet ↗ Municipi | 220,3 | índex (%) | 2022 |
Berga ↗ Municipi | 168,7 | índex (%) | 2022 |
Besalú ↗ Municipi | 154,4 | índex (%) | 2022 |
Bescanó ↗ Municipi | 90,1 | índex (%) | 2022 |
Beuda ↗ Municipi | 73,5 | índex (%) | 2022 |
Bigues i Riells del Fai ↗ Municipi | 100,9 | índex (%) | 2022 |
Biosca ↗ Municipi | 438,5 | índex (%) | 2022 |
la Bisbal d'Empordà ↗ Municipi | 101,8 | índex (%) | 2022 |
La Bisbal de Montsant ↗ Municipi | 276 | índex (%) | 2022 |
La Bisbal del Penedès ↗ Municipi | 140,4 | índex (%) | 2022 |
Biure ↗ Municipi | 235,7 | índex (%) | 2022 |
Blancafort ↗ Municipi | 213,6 | índex (%) | 2022 |
Blanes ↗ Municipi | 150,6 | índex (%) | 2022 |
Boadella i les Escaules ↗ Municipi | 217,9 | índex (%) | 2022 |
Bolvir ↗ Municipi | 125 | índex (%) | 2022 |
Bonastre ↗ Municipi | 106,5 | índex (%) | 2022 |
Bòrdes, Es ↗ Municipi | 141,2 | índex (%) | 2022 |
Bordils ↗ Municipi | 117 | índex (%) | 2022 |
les Borges Blanques ↗ Municipi | 139,1 | índex (%) | 2022 |
Les Borges del Camp ↗ Municipi | 122,8 | índex (%) | 2022 |
Borrassà ↗ Municipi | 87,9 | índex (%) | 2022 |
Borredà ↗ Municipi | 351,4 | índex (%) | 2022 |
Bossòst ↗ Municipi | 158 | índex (%) | 2022 |
Bot ↗ Municipi | 405,9 | índex (%) | 2022 |
Botarell ↗ Municipi | 98,8 | índex (%) | 2022 |
Bovera ↗ Municipi | 353,8 | índex (%) | 2022 |
Bràfim ↗ Municipi | 136,4 | índex (%) | 2022 |
Breda ↗ Municipi | 171 | índex (%) | 2022 |
el Bruc ↗ Municipi | 83,6 | índex (%) | 2022 |
el Brull ↗ Municipi | 91,5 | índex (%) | 2022 |
Brunyola i Sant Martí Sapresa ↗ Municipi | 202,2 | índex (%) | 2022 |
Cabacés ↗ Municipi | 287,1 | índex (%) | 2022 |
Cabanabona ↗ Municipi | 1.200 | índex (%) | 2022 |
Cabanelles ↗ Municipi | 145,5 | índex (%) | 2022 |
Cabanes ↗ Municipi | 157,3 | índex (%) | 2022 |
les Cabanyes ↗ Municipi | 74,9 | índex (%) | 2022 |
Cabó ↗ Municipi | 263,6 | índex (%) | 2022 |
Cabra del Camp ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
Cabrera d'Anoia ↗ Municipi | 102,2 | índex (%) | 2022 |
Cabrera de Mar ↗ Municipi | 125,6 | índex (%) | 2022 |
Cabrils ↗ Municipi | 100,7 | índex (%) | 2022 |
Cadaqués ↗ Municipi | 164,3 | índex (%) | 2022 |
Calaf ↗ Municipi | 119,5 | índex (%) | 2022 |
Calafell ↗ Municipi | 148,3 | índex (%) | 2022 |
Calders ↗ Municipi | 108,8 | índex (%) | 2022 |
Caldes d'Estrac ↗ Municipi | 166,1 | índex (%) | 2022 |
Caldes de Malavella ↗ Municipi | 105,2 | índex (%) | 2022 |
Caldes de Montbui ↗ Municipi | 129,2 | índex (%) | 2022 |
Calella ↗ Municipi | 158,1 | índex (%) | 2022 |
Calldetenes ↗ Municipi | 119 | índex (%) | 2022 |
Callús ↗ Municipi | 106,8 | índex (%) | 2022 |
Calonge de Segarra ↗ Municipi | 216,7 | índex (%) | 2022 |
Calonge i Sant Antoni ↗ Municipi | 152,5 | índex (%) | 2022 |
Camarasa ↗ Municipi | 277 | índex (%) | 2022 |
Camarles ↗ Municipi | 183,5 | índex (%) | 2022 |
Cambrils ↗ Municipi | 108,1 | índex (%) | 2022 |
Camós ↗ Municipi | 204,5 | índex (%) | 2022 |
Campdevànol ↗ Municipi | 228,8 | índex (%) | 2022 |
Campelles ↗ Municipi | 258,8 | índex (%) | 2022 |
Campins ↗ Municipi | 115,4 | índex (%) | 2022 |
Campllong ↗ Municipi | 64 | índex (%) | 2022 |
Camprodon ↗ Municipi | 234,8 | índex (%) | 2022 |
Canejan ↗ Municipi | 366,7 | índex (%) | 2022 |
Canet d'Adri ↗ Municipi | 129,5 | índex (%) | 2022 |
Canet de Mar ↗ Municipi | 159,4 | índex (%) | 2022 |
La Canonja ↗ Municipi | 101,7 | índex (%) | 2022 |
Canovelles ↗ Municipi | 93,9 | índex (%) | 2022 |
Cànoves i Samalús ↗ Municipi | 105,5 | índex (%) | 2022 |
Cantallops ↗ Municipi | 186,7 | índex (%) | 2022 |
Canyelles ↗ Municipi | 106 | índex (%) | 2022 |
Capafonts ↗ Municipi | 400 | índex (%) | 2022 |
Capçanes ↗ Municipi | 264,4 | índex (%) | 2022 |
Capellades ↗ Municipi | 154,1 | índex (%) | 2022 |
Capmany ↗ Municipi | 201,3 | índex (%) | 2022 |
Capolat ↗ Municipi | 94,1 | índex (%) | 2022 |
Cardedeu ↗ Municipi | 101,5 | índex (%) | 2022 |
Cardona ↗ Municipi | 233,7 | índex (%) | 2022 |
Carme ↗ Municipi | 182,5 | índex (%) | 2022 |
Caseres ↗ Municipi | 404,5 | índex (%) | 2022 |
Cassà de la Selva ↗ Municipi | 100,3 | índex (%) | 2022 |
Casserres ↗ Municipi | 190,3 | índex (%) | 2022 |
Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró ↗ Municipi | 149,4 | índex (%) | 2022 |
Castell de l'Areny ↗ Municipi | 325 | índex (%) | 2022 |
Castell de Mur ↗ Municipi | 622,2 | índex (%) | 2022 |
Castellar de la Ribera ↗ Municipi | 111,1 | índex (%) | 2022 |
Castellar de n'Hug ↗ Municipi | 455,6 | índex (%) | 2022 |
Castellar del Riu ↗ Municipi | 120,7 | índex (%) | 2022 |
Castellar del Vallès ↗ Municipi | 117,1 | índex (%) | 2022 |
Castellbell i el Vilar ↗ Municipi | 137,8 | índex (%) | 2022 |
Castellbisbal ↗ Municipi | 86,2 | índex (%) | 2022 |
Castellcir ↗ Municipi | 82,7 | índex (%) | 2022 |
Castelldans ↗ Municipi | 224,5 | índex (%) | 2022 |
Castelldefels ↗ Municipi | 104,9 | índex (%) | 2022 |
Castellet i la Gornal ↗ Municipi | 135 | índex (%) | 2022 |
Castellfollit de la Roca ↗ Municipi | 208,7 | índex (%) | 2022 |
Castellfollit de Riubregós ↗ Municipi | 276,5 | índex (%) | 2022 |
Castellfollit del Boix ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
Castellgalí ↗ Municipi | 121,3 | índex (%) | 2022 |
Castellnou de Bages ↗ Municipi | 77,2 | índex (%) | 2022 |
Castellnou de Seana ↗ Municipi | 188,2 | índex (%) | 2022 |
Castelló d'Empúries ↗ Municipi | 129,7 | índex (%) | 2022 |
Castelló de Farfanya ↗ Municipi | 230,2 | índex (%) | 2022 |
Castellolí ↗ Municipi | 99,1 | índex (%) | 2022 |
Castellserà ↗ Municipi | 269,4 | índex (%) | 2022 |
Castellterçol ↗ Municipi | 176,4 | índex (%) | 2022 |
Castellvell del Camp ↗ Municipi | 104,1 | índex (%) | 2022 |
Castellví de la Marca ↗ Municipi | 167,8 | índex (%) | 2022 |
Castellví de Rosanes ↗ Municipi | 107,9 | índex (%) | 2022 |
El Catllar ↗ Municipi | 86,6 | índex (%) | 2022 |
Cava ↗ Municipi | 566,7 | índex (%) | 2022 |
la Cellera de Ter ↗ Municipi | 182,5 | índex (%) | 2022 |
Celrà ↗ Municipi | 53,8 | índex (%) | 2022 |
Centelles ↗ Municipi | 131,6 | índex (%) | 2022 |
Cercs ↗ Municipi | 247,7 | índex (%) | 2022 |
Cerdanyola del Vallès ↗ Municipi | 158 | índex (%) | 2022 |
Cervelló ↗ Municipi | 109,2 | índex (%) | 2022 |
Cervera ↗ Municipi | 106,2 | índex (%) | 2022 |
Cervià de les Garrigues ↗ Municipi | 313,3 | índex (%) | 2022 |
Cervià de Ter ↗ Municipi | 110,1 | índex (%) | 2022 |
Cistella ↗ Municipi | 171,1 | índex (%) | 2022 |
Ciutadilla ↗ Municipi | 387,5 | índex (%) | 2022 |
Clariana de Cardener ↗ Municipi | 107,1 | índex (%) | 2022 |
el Cogul ↗ Municipi | 814,3 | índex (%) | 2022 |
Colera ↗ Municipi | 425,7 | índex (%) | 2022 |
Coll de Nargó ↗ Municipi | 288,9 | índex (%) | 2022 |
Collbató ↗ Municipi | 88,4 | índex (%) | 2022 |
Colldejou ↗ Municipi | 257,9 | índex (%) | 2022 |
Collsuspina ↗ Municipi | 96,5 | índex (%) | 2022 |
Colomers ↗ Municipi | 250 | índex (%) | 2022 |
la Coma i la Pedra ↗ Municipi | 213,8 | índex (%) | 2022 |
Conca de Dalt ↗ Municipi | 231 | índex (%) | 2022 |
Conesa ↗ Municipi | 327,3 | índex (%) | 2022 |
Constantí ↗ Municipi | 82 | índex (%) | 2022 |
Copons ↗ Municipi | 114,8 | índex (%) | 2022 |
Corbera d'Ebre ↗ Municipi | 290,2 | índex (%) | 2022 |
Corbera de Llobregat ↗ Municipi | 97,3 | índex (%) | 2022 |
Corbins ↗ Municipi | 137,8 | índex (%) | 2022 |
Corçà ↗ Municipi | 168,9 | índex (%) | 2022 |
Cornellà de Llobregat ↗ Municipi | 144,6 | índex (%) | 2022 |
Cornellà del Terri ↗ Municipi | 130,7 | índex (%) | 2022 |
Cornudella de Montsant ↗ Municipi | 232,6 | índex (%) | 2022 |
Creixell ↗ Municipi | 170,4 | índex (%) | 2022 |
Crespià ↗ Municipi | 165,7 | índex (%) | 2022 |
Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura ↗ Municipi | 152,8 | índex (%) | 2022 |
Cubelles ↗ Municipi | 119,3 | índex (%) | 2022 |
Cubells ↗ Municipi | 294,1 | índex (%) | 2022 |
Cunit ↗ Municipi | 153,8 | índex (%) | 2022 |
Darnius ↗ Municipi | 257,1 | índex (%) | 2022 |
Das ↗ Municipi | 122 | índex (%) | 2022 |
Deltebre ↗ Municipi | 170,8 | índex (%) | 2022 |
Dosrius ↗ Municipi | 92 | índex (%) | 2022 |
Duesaigües ↗ Municipi | 226,1 | índex (%) | 2022 |
l'Escala ↗ Municipi | 176,1 | índex (%) | 2022 |
Esparreguera ↗ Municipi | 118,1 | índex (%) | 2022 |
Espinelves ↗ Municipi | 142,4 | índex (%) | 2022 |
l'Espluga Calba ↗ Municipi | 317,1 | índex (%) | 2022 |
L'Espluga de Francolí ↗ Municipi | 178,8 | índex (%) | 2022 |
Esplugues de Llobregat ↗ Municipi | 176,2 | índex (%) | 2022 |
Espolla ↗ Municipi | 342,1 | índex (%) | 2022 |
Esponellà ↗ Municipi | 142,7 | índex (%) | 2022 |
Espot ↗ Municipi | 197,4 | índex (%) | 2022 |
l'Espunyola ↗ Municipi | 165,8 | índex (%) | 2022 |
l'Esquirol ↗ Municipi | 195,3 | índex (%) | 2022 |
Estamariu ↗ Municipi | 292,3 | índex (%) | 2022 |
l'Estany ↗ Municipi | 236,2 | índex (%) | 2022 |
Estaràs ↗ Municipi | 167,9 | índex (%) | 2022 |
Esterri d'Àneu ↗ Municipi | 122 | índex (%) | 2022 |
Esterri de Cardós ↗ Municipi | 110 | índex (%) | 2022 |
Falset ↗ Municipi | 153,2 | índex (%) | 2022 |
el Far d'Empordà ↗ Municipi | 118,8 | índex (%) | 2022 |
Farrera ↗ Municipi | 214,3 | índex (%) | 2022 |
La Fatarella ↗ Municipi | 461,4 | índex (%) | 2022 |
La Febró ↗ Municipi | 1.300 | índex (%) | 2018 |
Figaró-Montmany ↗ Municipi | 161,9 | índex (%) | 2022 |
Fígols ↗ Municipi | 300 | índex (%) | 2022 |
Fígols i Alinyà ↗ Municipi | 350 | índex (%) | 2022 |
La Figuera ↗ Municipi | 642,9 | índex (%) | 2022 |
Figueres ↗ Municipi | 96,1 | índex (%) | 2022 |
Figuerola del Camp ↗ Municipi | 187,8 | índex (%) | 2022 |
Flaçà ↗ Municipi | 116,4 | índex (%) | 2022 |
Flix ↗ Municipi | 290,7 | índex (%) | 2022 |
la Floresta ↗ Municipi | 350 | índex (%) | 2022 |
Fogars de la Selva ↗ Municipi | 171,6 | índex (%) | 2022 |
Fogars de Montclús ↗ Municipi | 83,9 | índex (%) | 2022 |
Foixà ↗ Municipi | 372 | índex (%) | 2022 |
Folgueroles ↗ Municipi | 102,2 | índex (%) | 2022 |
Fondarella ↗ Municipi | 129,3 | índex (%) | 2022 |
Fonollosa ↗ Municipi | 143,1 | índex (%) | 2022 |
Font-rubí ↗ Municipi | 161,4 | índex (%) | 2022 |
Fontanals de Cerdanya ↗ Municipi | 165,8 | índex (%) | 2022 |
Fontanilles ↗ Municipi | 205,3 | índex (%) | 2022 |
Fontcoberta ↗ Municipi | 113 | índex (%) | 2022 |
Foradada ↗ Municipi | 188,9 | índex (%) | 2022 |
Forallac ↗ Municipi | 159,7 | índex (%) | 2022 |
Forès ↗ Municipi | 850 | índex (%) | 2022 |
Fornells de la Selva ↗ Municipi | 78,2 | índex (%) | 2022 |
Fortià ↗ Municipi | 146,8 | índex (%) | 2022 |
les Franqueses del Vallès ↗ Municipi | 83,5 | índex (%) | 2022 |
Freginals ↗ Municipi | 385,7 | índex (%) | 2022 |
la Fuliola ↗ Municipi | 151,3 | índex (%) | 2022 |
Fulleda ↗ Municipi | 950 | índex (%) | 2022 |
Gaià ↗ Municipi | 114,3 | índex (%) | 2022 |
La Galera ↗ Municipi | 261 | índex (%) | 2022 |
Gallifa ↗ Municipi | 214,3 | índex (%) | 2022 |
Gandesa ↗ Municipi | 160,8 | índex (%) | 2022 |
Garcia ↗ Municipi | 224,6 | índex (%) | 2022 |
Els Garidells ↗ Municipi | 195 | índex (%) | 2022 |
la Garriga ↗ Municipi | 113,8 | índex (%) | 2022 |
Garrigàs ↗ Municipi | 124,2 | índex (%) | 2022 |
Garrigoles ↗ Municipi | 138,5 | índex (%) | 2022 |
Garriguella ↗ Municipi | 128,9 | índex (%) | 2022 |
Gavà ↗ Municipi | 120,8 | índex (%) | 2022 |
Gavet de la Conca ↗ Municipi | 533,3 | índex (%) | 2022 |
Gelida ↗ Municipi | 97,6 | índex (%) | 2022 |
Ger ↗ Municipi | 112,6 | índex (%) | 2022 |
Gimenells i el Pla de la Font ↗ Municipi | 195,4 | índex (%) | 2022 |
Ginestar ↗ Municipi | 347,9 | índex (%) | 2022 |
Girona ↗ Municipi | 108,1 | índex (%) | 2022 |
Gironella ↗ Municipi | 175,3 | índex (%) | 2022 |
Gisclareny ↗ Municipi | 333,3 | índex (%) | 2022 |
Godall ↗ Municipi | 327,1 | índex (%) | 2022 |
Golmés ↗ Municipi | 123,5 | índex (%) | 2022 |
Gombrèn ↗ Municipi | 155,2 | índex (%) | 2022 |
Gósol ↗ Municipi | 244,4 | índex (%) | 2022 |
la Granada ↗ Municipi | 103,1 | índex (%) | 2022 |
la Granadella ↗ Municipi | 264,9 | índex (%) | 2022 |
Granera ↗ Municipi | 525 | índex (%) | 2022 |
la Granja d'Escarp ↗ Municipi | 210,3 | índex (%) | 2022 |
Granollers ↗ Municipi | 132,8 | índex (%) | 2022 |
Granyanella ↗ Municipi | 587,5 | índex (%) | 2022 |
Granyena de les Garrigues ↗ Municipi | 312,5 | índex (%) | 2022 |
Granyena de Segarra ↗ Municipi | 195,8 | índex (%) | 2022 |
Gratallops ↗ Municipi | 350 | índex (%) | 2022 |
Gualba ↗ Municipi | 81,2 | índex (%) | 2022 |
Gualta ↗ Municipi | 131,7 | índex (%) | 2022 |
Guardiola de Berguedà ↗ Municipi | 218 | índex (%) | 2022 |
Els Guiamets ↗ Municipi | 505,9 | índex (%) | 2022 |
Guils de Cerdanya ↗ Municipi | 148,1 | índex (%) | 2022 |
Guimerà ↗ Municipi | 365,4 | índex (%) | 2022 |
la Guingueta d'Àneu ↗ Municipi | 253,6 | índex (%) | 2022 |
Guissona ↗ Municipi | 53,2 | índex (%) | 2022 |
Guixers ↗ Municipi | 363,6 | índex (%) | 2022 |
Gurb ↗ Municipi | 118,4 | índex (%) | 2022 |
Horta de Sant Joan ↗ Municipi | 300,9 | índex (%) | 2022 |
l'Hospitalet de Llobregat ↗ Municipi | 147 | índex (%) | 2022 |
els Hostalets de Pierola ↗ Municipi | 81,8 | índex (%) | 2022 |
Hostalric ↗ Municipi | 111 | índex (%) | 2022 |
Igualada ↗ Municipi | 131,7 | índex (%) | 2022 |
Isona i Conca Dellà ↗ Municipi | 275,8 | índex (%) | 2022 |
Isòvol ↗ Municipi | 117,6 | índex (%) | 2022 |
Ivars d'Urgell ↗ Municipi | 215 | índex (%) | 2022 |
Ivars de Noguera ↗ Municipi | 234,3 | índex (%) | 2022 |
Ivorra ↗ Municipi | 825 | índex (%) | 2022 |
Jafre ↗ Municipi | 266,7 | índex (%) | 2022 |
la Jonquera ↗ Municipi | 91,6 | índex (%) | 2022 |
Jorba ↗ Municipi | 100,9 | índex (%) | 2022 |
Josa i Tuixén ↗ Municipi | 533,3 | índex (%) | 2022 |
Juià ↗ Municipi | 132,6 | índex (%) | 2022 |
Juncosa ↗ Municipi | 313,5 | índex (%) | 2022 |
Juneda ↗ Municipi | 148,4 | índex (%) | 2022 |
Les ↗ Municipi | 113,9 | índex (%) | 2022 |
Linyola ↗ Municipi | 140,7 | índex (%) | 2022 |
la Llacuna ↗ Municipi | 188,7 | índex (%) | 2022 |
Lladó ↗ Municipi | 98 | índex (%) | 2022 |
Lladorre ↗ Municipi | 304,5 | índex (%) | 2022 |
Lladurs ↗ Municipi | 239,1 | índex (%) | 2022 |
la Llagosta ↗ Municipi | 136 | índex (%) | 2022 |
Llagostera ↗ Municipi | 100,1 | índex (%) | 2022 |
Llambilles ↗ Municipi | 127,6 | índex (%) | 2022 |
Llanars ↗ Municipi | 231,3 | índex (%) | 2022 |
Llançà ↗ Municipi | 202,8 | índex (%) | 2022 |
Llardecans ↗ Municipi | 371,8 | índex (%) | 2022 |
Llavorsí ↗ Municipi | 222,2 | índex (%) | 2022 |
Lleida ↗ Municipi | 124,9 | índex (%) | 2022 |
Llers ↗ Municipi | 192,5 | índex (%) | 2022 |
Lles de Cerdanya ↗ Municipi | 208,8 | índex (%) | 2022 |
Lliçà d'Amunt ↗ Municipi | 112,4 | índex (%) | 2022 |
Lliçà de Vall ↗ Municipi | 137 | índex (%) | 2022 |
Llimiana ↗ Municipi | 544,4 | índex (%) | 2022 |
Llinars del Vallès ↗ Municipi | 130,3 | índex (%) | 2022 |
Llívia ↗ Municipi | 165,9 | índex (%) | 2022 |
El Lloar ↗ Municipi | 270 | índex (%) | 2022 |
Llobera ↗ Municipi | 285 | índex (%) | 2022 |
Llorac ↗ Municipi | 288,9 | índex (%) | 2022 |
Llorenç del Penedès ↗ Municipi | 150,6 | índex (%) | 2022 |
Lloret de Mar ↗ Municipi | 108,5 | índex (%) | 2022 |
les Llosses ↗ Municipi | 156 | índex (%) | 2022 |
Lluçà ↗ Municipi | 112,5 | índex (%) | 2022 |
Maçanet de Cabrenys ↗ Municipi | 374,6 | índex (%) | 2022 |
Maçanet de la Selva ↗ Municipi | 126,5 | índex (%) | 2022 |
Madremanya ↗ Municipi | 113,5 | índex (%) | 2022 |
Maià de Montcal ↗ Municipi | 167,3 | índex (%) | 2022 |
Maials ↗ Municipi | 307,1 | índex (%) | 2022 |
Maldà ↗ Municipi | 354,5 | índex (%) | 2022 |
Malgrat de Mar ↗ Municipi | 161,4 | índex (%) | 2022 |
Malla ↗ Municipi | 135,6 | índex (%) | 2022 |
Manlleu ↗ Municipi | 104,5 | índex (%) | 2022 |
Manresa ↗ Municipi | 129,4 | índex (%) | 2022 |
Marçà ↗ Municipi | 189,6 | índex (%) | 2022 |
Margalef ↗ Municipi | 583,3 | índex (%) | 2022 |
Marganell ↗ Municipi | 246,2 | índex (%) | 2022 |
Martorell ↗ Municipi | 104,2 | índex (%) | 2022 |
Martorelles ↗ Municipi | 145,4 | índex (%) | 2022 |
Mas de Barberans ↗ Municipi | 361,2 | índex (%) | 2022 |
Masarac i Vilarnadal ↗ Municipi | 157,6 | índex (%) | 2022 |
Masdenverge ↗ Municipi | 190,1 | índex (%) | 2022 |
les Masies de Roda ↗ Municipi | 146,8 | índex (%) | 2022 |
les Masies de Voltregà ↗ Municipi | 156,2 | índex (%) | 2022 |
Masllorenç ↗ Municipi | 165,2 | índex (%) | 2022 |
el Masnou ↗ Municipi | 148,4 | índex (%) | 2022 |
La Masó ↗ Municipi | 220 | índex (%) | 2022 |
Maspujols ↗ Municipi | 76,4 | índex (%) | 2022 |
Masquefa ↗ Municipi | 94,9 | índex (%) | 2022 |
El Masroig ↗ Municipi | 255,8 | índex (%) | 2022 |
Massalcoreig ↗ Municipi | 213,8 | índex (%) | 2022 |
Massanes ↗ Municipi | 98,8 | índex (%) | 2022 |
Massoteres ↗ Municipi | 125 | índex (%) | 2022 |
Matadepera ↗ Municipi | 102,8 | índex (%) | 2022 |
Mataró ↗ Municipi | 118,4 | índex (%) | 2022 |
Mediona ↗ Municipi | 117,1 | índex (%) | 2022 |
Menàrguens ↗ Municipi | 265,3 | índex (%) | 2022 |
Meranges ↗ Municipi | 164,3 | índex (%) | 2022 |
Mieres ↗ Municipi | 210 | índex (%) | 2022 |
El Milà ↗ Municipi | 163 | índex (%) | 2022 |
Miralcamp ↗ Municipi | 133,9 | índex (%) | 2022 |
Miravet ↗ Municipi | 248,1 | índex (%) | 2022 |
Moià ↗ Municipi | 129 | índex (%) | 2022 |
El Molar ↗ Municipi | 384 | índex (%) | 2022 |
Molins de Rei ↗ Municipi | 113,6 | índex (%) | 2022 |
Mollerussa ↗ Municipi | 84,1 | índex (%) | 2022 |
Mollet de Peralada ↗ Municipi | 221,4 | índex (%) | 2022 |
Mollet del Vallès ↗ Municipi | 129,5 | índex (%) | 2022 |
Molló ↗ Municipi | 247,7 | índex (%) | 2022 |
la Molsosa ↗ Municipi | 550 | índex (%) | 2022 |
Monistrol de Calders ↗ Municipi | 197,6 | índex (%) | 2022 |
Monistrol de Montserrat ↗ Municipi | 124,8 | índex (%) | 2022 |
Mont-ral ↗ Municipi | 190,5 | índex (%) | 2022 |
Mont-ras ↗ Municipi | 202,1 | índex (%) | 2022 |
Mont-roig del Camp ↗ Municipi | 128,8 | índex (%) | 2022 |
Montagut i Oix ↗ Municipi | 143,8 | índex (%) | 2022 |
Montblanc ↗ Municipi | 135,4 | índex (%) | 2022 |
Montbrió del Camp ↗ Municipi | 77,7 | índex (%) | 2022 |
Montcada i Reixac ↗ Municipi | 97,5 | índex (%) | 2022 |
Montclar ↗ Municipi | 140,9 | índex (%) | 2022 |
Montellà i Martinet ↗ Municipi | 218,8 | índex (%) | 2022 |
Montesquiu ↗ Municipi | 137,2 | índex (%) | 2022 |
Montferrer i Castellbò ↗ Municipi | 136,9 | índex (%) | 2022 |
Montferri ↗ Municipi | 127,3 | índex (%) | 2022 |
Montgai ↗ Municipi | 321,9 | índex (%) | 2022 |
Montgat ↗ Municipi | 100,9 | índex (%) | 2022 |
Montmajor ↗ Municipi | 166,2 | índex (%) | 2022 |
Montmaneu ↗ Municipi | 416,7 | índex (%) | 2022 |
El Montmell ↗ Municipi | 119,6 | índex (%) | 2022 |
Montmeló ↗ Municipi | 153,7 | índex (%) | 2022 |
Montoliu de Lleida ↗ Municipi | 168,5 | índex (%) | 2022 |
Montoliu de Segarra ↗ Municipi | 342,9 | índex (%) | 2022 |
Montornès de Segarra ↗ Municipi | 450 | índex (%) | 2022 |
Montornès del Vallès ↗ Municipi | 97 | índex (%) | 2022 |
Montseny ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
Móra d'Ebre ↗ Municipi | 139,8 | índex (%) | 2022 |
Móra la Nova ↗ Municipi | 141,2 | índex (%) | 2022 |
El Morell ↗ Municipi | 79,5 | índex (%) | 2022 |
La Morera de Montsant ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
Muntanyola ↗ Municipi | 94,4 | índex (%) | 2022 |
Mura ↗ Municipi | 169 | índex (%) | 2022 |
Nalec ↗ Municipi | 400 | índex (%) | 2022 |
Naut Aran ↗ Municipi | 109,5 | índex (%) | 2022 |
Navarcles ↗ Municipi | 167,5 | índex (%) | 2022 |
Navàs ↗ Municipi | 151,4 | índex (%) | 2022 |
Navata ↗ Municipi | 112,8 | índex (%) | 2022 |
Navès ↗ Municipi | 131,9 | índex (%) | 2022 |
la Nou de Berguedà ↗ Municipi | 283,3 | índex (%) | 2022 |
La Nou de Gaià ↗ Municipi | 75,6 | índex (%) | 2022 |
Nulles ↗ Municipi | 92,9 | índex (%) | 2022 |
Odèn ↗ Municipi | 455,6 | índex (%) | 2022 |
Òdena ↗ Municipi | 97 | índex (%) | 2022 |
Ogassa ↗ Municipi | 216,7 | índex (%) | 2022 |
Olèrdola ↗ Municipi | 105,1 | índex (%) | 2022 |
Olesa de Bonesvalls ↗ Municipi | 98,1 | índex (%) | 2022 |
Olesa de Montserrat ↗ Municipi | 104,3 | índex (%) | 2022 |
Oliana ↗ Municipi | 237,9 | índex (%) | 2022 |
Oliola ↗ Municipi | 318,8 | índex (%) | 2022 |
Olius ↗ Municipi | 96,2 | índex (%) | 2022 |
Olivella ↗ Municipi | 73,2 | índex (%) | 2022 |
Olost ↗ Municipi | 207,6 | índex (%) | 2022 |
Olot ↗ Municipi | 136,9 | índex (%) | 2022 |
les Oluges ↗ Municipi | 428,6 | índex (%) | 2022 |
Olvan ↗ Municipi | 224,5 | índex (%) | 2022 |
els Omellons ↗ Municipi | 400 | índex (%) | 2022 |
els Omells de na Gaia ↗ Municipi | 550 | índex (%) | 2022 |
Ordis ↗ Municipi | 123,3 | índex (%) | 2022 |
Organyà ↗ Municipi | 229,7 | índex (%) | 2022 |
Orís ↗ Municipi | 114,3 | índex (%) | 2022 |
Oristà ↗ Municipi | 235,7 | índex (%) | 2022 |
Orpí ↗ Municipi | 85,7 | índex (%) | 2022 |
Òrrius ↗ Municipi | 88,5 | índex (%) | 2022 |
Os de Balaguer ↗ Municipi | 131,6 | índex (%) | 2022 |
Osor ↗ Municipi | 253,8 | índex (%) | 2022 |
Ossó de Sió ↗ Municipi | 211,5 | índex (%) | 2022 |
Pacs del Penedès ↗ Municipi | 120,9 | índex (%) | 2022 |
Palafolls ↗ Municipi | 91 | índex (%) | 2022 |
Palafrugell ↗ Municipi | 114,2 | índex (%) | 2022 |
Palamós i Sant Joan ↗ Municipi | 168,2 | índex (%) | 2022 |
el Palau d'Anglesola ↗ Municipi | 116,2 | índex (%) | 2022 |
Palau de Santa Eulàlia ↗ Municipi | 116,7 | índex (%) | 2022 |
Palau-sator ↗ Municipi | 138,8 | índex (%) | 2022 |
Palau-saverdera ↗ Municipi | 139,5 | índex (%) | 2022 |
Palau-solità i Plegamans ↗ Municipi | 124,6 | índex (%) | 2022 |
Els Pallaresos ↗ Municipi | 65,5 | índex (%) | 2022 |
Pallejà ↗ Municipi | 105,6 | índex (%) | 2022 |
La Palma d'Ebre ↗ Municipi | 560,9 | índex (%) | 2022 |
la Palma de Cervelló ↗ Municipi | 120,9 | índex (%) | 2022 |
Palol de Revardit ↗ Municipi | 160 | índex (%) | 2022 |
Pals ↗ Municipi | 173,4 | índex (%) | 2022 |
el Papiol ↗ Municipi | 105,4 | índex (%) | 2022 |
Pardines ↗ Municipi | 182,6 | índex (%) | 2022 |
Parets del Vallès ↗ Municipi | 107,9 | índex (%) | 2022 |
Parlavà ↗ Municipi | 169,4 | índex (%) | 2022 |
Passanant i Belltall ↗ Municipi | 914,3 | índex (%) | 2022 |
Pau ↗ Municipi | 252,4 | índex (%) | 2022 |
Paüls ↗ Municipi | 309,5 | índex (%) | 2022 |
Pedret i Marzà ↗ Municipi | 116,7 | índex (%) | 2022 |
Penelles ↗ Municipi | 317,9 | índex (%) | 2022 |
la Pera ↗ Municipi | 163,5 | índex (%) | 2022 |
Perafita ↗ Municipi | 183,9 | índex (%) | 2022 |
Perafort ↗ Municipi | 69,6 | índex (%) | 2022 |
Peralada ↗ Municipi | 144,3 | índex (%) | 2022 |
Peramola ↗ Municipi | 242,1 | índex (%) | 2022 |
El Perelló ↗ Municipi | 184,6 | índex (%) | 2022 |
Piera ↗ Municipi | 108,7 | índex (%) | 2022 |
Les Piles ↗ Municipi | 127,5 | índex (%) | 2022 |
Pineda de Mar ↗ Municipi | 162,9 | índex (%) | 2022 |
El Pinell de Brai ↗ Municipi | 288,1 | índex (%) | 2022 |
Pinell de Solsonès ↗ Municipi | 323,5 | índex (%) | 2022 |
Pinós ↗ Municipi | 192,3 | índex (%) | 2022 |
Pira ↗ Municipi | 136,8 | índex (%) | 2022 |
El Pla de Santa Maria ↗ Municipi | 140,8 | índex (%) | 2022 |
el Pla del Penedès ↗ Municipi | 94,2 | índex (%) | 2022 |
les Planes d'Hostoles ↗ Municipi | 202,6 | índex (%) | 2022 |
Planoles ↗ Municipi | 244,1 | índex (%) | 2022 |
els Plans de Sió ↗ Municipi | 347,6 | índex (%) | 2022 |
el Poal ↗ Municipi | 197,6 | índex (%) | 2022 |
la Pobla de Cérvoles ↗ Municipi | 957,1 | índex (%) | 2022 |
la Pobla de Claramunt ↗ Municipi | 111,7 | índex (%) | 2022 |
la Pobla de Lillet ↗ Municipi | 403,3 | índex (%) | 2022 |
La Pobla de Mafumet ↗ Municipi | 39,7 | índex (%) | 2022 |
La Pobla de Massaluca ↗ Municipi | 350 | índex (%) | 2022 |
La Pobla de Montornès ↗ Municipi | 136,9 | índex (%) | 2022 |
la Pobla de Segur ↗ Municipi | 206,8 | índex (%) | 2022 |
Poboleda ↗ Municipi | 232,5 | índex (%) | 2022 |
Polinyà ↗ Municipi | 63,2 | índex (%) | 2022 |
El Pont d'Armentera ↗ Municipi | 290,4 | índex (%) | 2022 |
el Pont de Bar ↗ Municipi | 169,6 | índex (%) | 2022 |
Pont de Molins ↗ Municipi | 168,6 | índex (%) | 2022 |
el Pont de Suert ↗ Municipi | 154,9 | índex (%) | 2022 |
el Pont de Vilomara i Rocafort ↗ Municipi | 114,8 | índex (%) | 2022 |
Pontils ↗ Municipi | 195 | índex (%) | 2022 |
Pontons ↗ Municipi | 188,9 | índex (%) | 2022 |
Pontós ↗ Municipi | 184,8 | índex (%) | 2022 |
Ponts ↗ Municipi | 150,8 | índex (%) | 2022 |
Porqueres ↗ Municipi | 120,1 | índex (%) | 2022 |
Porrera ↗ Municipi | 302,8 | índex (%) | 2022 |
el Port de la Selva ↗ Municipi | 259,3 | índex (%) | 2022 |
Portbou ↗ Municipi | 435,3 | índex (%) | 2022 |
la Portella ↗ Municipi | 198,6 | índex (%) | 2022 |
Pradell de la Teixeta ↗ Municipi | 317,6 | índex (%) | 2022 |
Prades ↗ Municipi | 254,8 | índex (%) | 2022 |
Prat de Comte ↗ Municipi | 226,1 | índex (%) | 2022 |
el Prat de Llobregat ↗ Municipi | 136,4 | índex (%) | 2022 |
Pratdip ↗ Municipi | 232,1 | índex (%) | 2022 |
Prats de Lluçanès ↗ Municipi | 194,8 | índex (%) | 2022 |
els Prats de Rei ↗ Municipi | 140,9 | índex (%) | 2022 |
Prats i Sansor ↗ Municipi | 186,2 | índex (%) | 2022 |
Preixana ↗ Municipi | 213,5 | índex (%) | 2022 |
Preixens ↗ Municipi | 272,5 | índex (%) | 2022 |
Premià de Dalt ↗ Municipi | 126,9 | índex (%) | 2022 |
Premià de Mar ↗ Municipi | 150,3 | índex (%) | 2022 |
les Preses ↗ Municipi | 114,7 | índex (%) | 2022 |
Prullans ↗ Municipi | 181,8 | índex (%) | 2022 |
Puig-reig ↗ Municipi | 206,6 | índex (%) | 2022 |
Puigcerdà ↗ Municipi | 119,3 | índex (%) | 2022 |
Puigdàlber ↗ Municipi | 94,1 | índex (%) | 2022 |
Puiggròs ↗ Municipi | 233,3 | índex (%) | 2022 |
Puigpelat ↗ Municipi | 65,1 | índex (%) | 2022 |
Puigverd d'Agramunt ↗ Municipi | 180 | índex (%) | 2022 |
Puigverd de Lleida ↗ Municipi | 128,1 | índex (%) | 2022 |
Pujalt ↗ Municipi | 171 | índex (%) | 2022 |
la Quar ↗ Municipi | 280 | índex (%) | 2022 |
Quart ↗ Municipi | 72 | índex (%) | 2022 |
Queralbs ↗ Municipi | 353,8 | índex (%) | 2022 |
Querol ↗ Municipi | 235 | índex (%) | 2022 |
Rabós ↗ Municipi | 170 | índex (%) | 2022 |
Rajadell ↗ Municipi | 161,2 | índex (%) | 2022 |
La Ràpita ↗ Municipi | 184,5 | índex (%) | 2022 |
Rasquera ↗ Municipi | 287,8 | índex (%) | 2022 |
Regencós ↗ Municipi | 233,3 | índex (%) | 2022 |
Rellinars ↗ Municipi | 100 | índex (%) | 2022 |
Renau ↗ Municipi | 46,9 | índex (%) | 2022 |
Reus ↗ Municipi | 116,7 | índex (%) | 2022 |
Rialp ↗ Municipi | 126,7 | índex (%) | 2022 |
La Riba ↗ Municipi | 303,7 | índex (%) | 2022 |
Riba-roja d'Ebre ↗ Municipi | 368 | índex (%) | 2022 |
Ribera d'Ondara ↗ Municipi | 262,2 | índex (%) | 2022 |
Ribera d'Urgellet ↗ Municipi | 147,6 | índex (%) | 2022 |
Ribes de Freser ↗ Municipi | 296,5 | índex (%) | 2022 |
Riells i Viabrea ↗ Municipi | 113,1 | índex (%) | 2022 |
La Riera de Gaià ↗ Municipi | 87,8 | índex (%) | 2022 |
Riner ↗ Municipi | 146,3 | índex (%) | 2022 |
Ripoll ↗ Municipi | 179,8 | índex (%) | 2022 |
Ripollet ↗ Municipi | 97,5 | índex (%) | 2022 |
Riu de Cerdanya ↗ Municipi | 620 | índex (%) | 2022 |
Riudarenes ↗ Municipi | 126 | índex (%) | 2022 |
Riudaura ↗ Municipi | 94,4 | índex (%) | 2022 |
Riudecanyes ↗ Municipi | 111,9 | índex (%) | 2022 |
Riudecols ↗ Municipi | 158,7 | índex (%) | 2022 |
Riudellots de la Selva ↗ Municipi | 119,3 | índex (%) | 2022 |
Riudoms ↗ Municipi | 125,1 | índex (%) | 2022 |
Riumors ↗ Municipi | 192,9 | índex (%) | 2022 |
la Roca del Vallès ↗ Municipi | 108,4 | índex (%) | 2022 |
Rocafort de Queralt ↗ Municipi | 262,1 | índex (%) | 2022 |
Roda de Berà ↗ Municipi | 146,9 | índex (%) | 2022 |
Roda de Ter ↗ Municipi | 113 | índex (%) | 2022 |
Rodonyà ↗ Municipi | 182,5 | índex (%) | 2022 |
Roquetes ↗ Municipi | 116,9 | índex (%) | 2022 |
Roses ↗ Municipi | 125,7 | índex (%) | 2022 |
Rosselló ↗ Municipi | 90,5 | índex (%) | 2022 |
El Rourell ↗ Municipi | 139,1 | índex (%) | 2022 |
Rubí ↗ Municipi | 104,3 | índex (%) | 2022 |
Rubió ↗ Municipi | 156,8 | índex (%) | 2022 |
Rupià ↗ Municipi | 118,5 | índex (%) | 2022 |
Rupit i Pruit ↗ Municipi | 369,2 | índex (%) | 2022 |
Sabadell ↗ Municipi | 124,5 | índex (%) | 2022 |
Sagàs ↗ Municipi | 100 | índex (%) | 2022 |
Salàs de Pallars ↗ Municipi | 176,6 | índex (%) | 2022 |
Saldes ↗ Municipi | 605,9 | índex (%) | 2022 |
Sales de Llierca ↗ Municipi | 120 | índex (%) | 2022 |
Sallent ↗ Municipi | 196,9 | índex (%) | 2022 |
Salomó ↗ Municipi | 131 | índex (%) | 2022 |
Salou ↗ Municipi | 92 | índex (%) | 2022 |
Salt ↗ Municipi | 63,4 | índex (%) | 2022 |
Sanaüja ↗ Municipi | 289,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Adrià de Besòs ↗ Municipi | 110,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Agustí de Lluçanès ↗ Municipi | 184,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Andreu de la Barca ↗ Municipi | 99,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Andreu de Llavaneres ↗ Municipi | 121,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Andreu Salou ↗ Municipi | 142,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Aniol de Finestres ↗ Municipi | 164,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Antoni de Vilamajor ↗ Municipi | 99,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Bartomeu del Grau ↗ Municipi | 121,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Boi de Llobregat ↗ Municipi | 136,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Boi de Lluçanès ↗ Municipi | 404 | índex (%) | 2022 |
Sant Cebrià de Vallalta ↗ Municipi | 96,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Celoni ↗ Municipi | 116,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Climent de Llobregat ↗ Municipi | 86 | índex (%) | 2022 |
Sant Climent Sescebes ↗ Municipi | 151,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Cugat del Vallès ↗ Municipi | 81,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Cugat Sesgarrigues ↗ Municipi | 114,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Esteve de la Sarga ↗ Municipi | 1.125 | índex (%) | 2022 |
Sant Esteve de Palautordera ↗ Municipi | 89,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Esteve Sesrovires ↗ Municipi | 118,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu de Buixalleu ↗ Municipi | 175,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu de Codines ↗ Municipi | 112,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu de Guíxols ↗ Municipi | 146,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu de Llobregat ↗ Municipi | 137,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu de Pallerols ↗ Municipi | 152,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Feliu Sasserra ↗ Municipi | 200 | índex (%) | 2022 |
Sant Ferriol ↗ Municipi | 98,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Fost de Campsentelles ↗ Municipi | 152,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Fruitós de Bages ↗ Municipi | 102,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Gregori ↗ Municipi | 90,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Guim de Freixenet ↗ Municipi | 165,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Guim de la Plana ↗ Municipi | 371,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Hilari Sacalm ↗ Municipi | 143,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Hipòlit de Voltregà ↗ Municipi | 125,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Iscle de Vallalta ↗ Municipi | 90,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Jaume d'Enveja ↗ Municipi | 191,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Jaume de Frontanyà ↗ Municipi | 333,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Jaume de Llierca ↗ Municipi | 149,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Jaume dels Domenys ↗ Municipi | 98,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Joan de les Abadesses ↗ Municipi | 222,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Joan de Mollet ↗ Municipi | 106,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Joan de Vilatorrada ↗ Municipi | 136,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Joan Despí ↗ Municipi | 123,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Joan les Fonts ↗ Municipi | 169,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Jordi Desvalls ↗ Municipi | 114,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Julià de Cerdanyola ↗ Municipi | 285,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Julià de Ramis ↗ Municipi | 83,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Julià de Vilatorta ↗ Municipi | 118,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Julià del Llor i Bonmatí ↗ Municipi | 104 | índex (%) | 2022 |
Sant Just Desvern ↗ Municipi | 100,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Llorenç d'Hortons ↗ Municipi | 103 | índex (%) | 2022 |
Sant Llorenç de la Muga ↗ Municipi | 167,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Llorenç de Morunys ↗ Municipi | 273,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Llorenç Savall ↗ Municipi | 144,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí d'Albars ↗ Municipi | 165 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí de Centelles ↗ Municipi | 108,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí de Llémena ↗ Municipi | 86,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí de Riucorb ↗ Municipi | 265,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí de Tous ↗ Municipi | 103,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí Sarroca ↗ Municipi | 121,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí Sesgueioles ↗ Municipi | 191,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Martí Vell ↗ Municipi | 143,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Mateu de Bages ↗ Municipi | 279,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Miquel de Campmajor ↗ Municipi | 128,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Miquel de Fluvià ↗ Municipi | 105,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Mori ↗ Municipi | 227,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Pau de Segúries ↗ Municipi | 217,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere de Ribes ↗ Municipi | 104,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere de Riudebitlles ↗ Municipi | 139,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere de Torelló ↗ Municipi | 151,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere de Vilamajor ↗ Municipi | 97,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere Pescador ↗ Municipi | 107,9 | índex (%) | 2022 |
Sant Pere Sallavinera ↗ Municipi | 165,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Pol de Mar ↗ Municipi | 157,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Quintí de Mediona ↗ Municipi | 110,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Quirze de Besora ↗ Municipi | 197,1 | índex (%) | 2022 |
Sant Quirze del Vallès ↗ Municipi | 97,3 | índex (%) | 2022 |
Sant Quirze Safaja ↗ Municipi | 99 | índex (%) | 2022 |
Sant Ramon ↗ Municipi | 374,4 | índex (%) | 2022 |
Sant Sadurní d'Anoia ↗ Municipi | 113,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Sadurní d'Osormort ↗ Municipi | 237,5 | índex (%) | 2022 |
Sant Salvador de Guardiola ↗ Municipi | 122,2 | índex (%) | 2022 |
Sant Vicenç de Castellet ↗ Municipi | 124,8 | índex (%) | 2022 |
Sant Vicenç de Montalt ↗ Municipi | 124,6 | índex (%) | 2022 |
Sant Vicenç de Torelló ↗ Municipi | 134,7 | índex (%) | 2022 |
Sant Vicenç dels Horts ↗ Municipi | 122 | índex (%) | 2022 |
Santa Bàrbara ↗ Municipi | 156,9 | índex (%) | 2022 |
Santa Cecília de Voltregà ↗ Municipi | 109,1 | índex (%) | 2022 |
Santa Coloma de Cervelló ↗ Municipi | 87,6 | índex (%) | 2022 |
Santa Coloma de Farners ↗ Municipi | 104,6 | índex (%) | 2022 |
Santa Coloma de Gramenet ↗ Municipi | 134,2 | índex (%) | 2022 |
Santa Coloma de Queralt ↗ Municipi | 172,8 | índex (%) | 2022 |
Santa Cristina d'Aro ↗ Municipi | 117,9 | índex (%) | 2022 |
Santa Eugènia de Berga ↗ Municipi | 144,9 | índex (%) | 2022 |
Santa Eulàlia de Riuprimer ↗ Municipi | 75,2 | índex (%) | 2022 |
Santa Eulàlia de Ronçana ↗ Municipi | 109,7 | índex (%) | 2022 |
Santa Fe del Penedès ↗ Municipi | 111,1 | índex (%) | 2022 |
Santa Llogaia d'Àlguema ↗ Municipi | 94 | índex (%) | 2022 |
Santa Margarida de Montbui ↗ Municipi | 101,6 | índex (%) | 2022 |
Santa Margarida i els Monjos ↗ Municipi | 84,5 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria d'Oló ↗ Municipi | 195,7 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria de Besora ↗ Municipi | 264,7 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria de Martorelles ↗ Municipi | 118 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria de Merlès ↗ Municipi | 66,7 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria de Miralles ↗ Municipi | 163,6 | índex (%) | 2022 |
Santa Maria de Palautordera ↗ Municipi | 119,5 | índex (%) | 2022 |
Santa Oliva ↗ Municipi | 106,4 | índex (%) | 2022 |
Santa Pau ↗ Municipi | 176,5 | índex (%) | 2022 |
Santa Perpètua de Mogoda ↗ Municipi | 103 | índex (%) | 2022 |
Santa Susanna ↗ Municipi | 99,7 | índex (%) | 2022 |
Santpedor ↗ Municipi | 112,4 | índex (%) | 2022 |
Sarral ↗ Municipi | 144,9 | índex (%) | 2022 |
Sarrià de Ter ↗ Municipi | 99,7 | índex (%) | 2022 |
Sarroca de Bellera ↗ Municipi | 760 | índex (%) | 2022 |
Sarroca de Lleida ↗ Municipi | 375 | índex (%) | 2022 |
Saus, Camallera i Llampaies ↗ Municipi | 149,6 | índex (%) | 2022 |
Savallà del Comtat ↗ Municipi | 1.700 | índex (%) | 2022 |
La Secuita ↗ Municipi | 99 | índex (%) | 2022 |
la Selva de Mar ↗ Municipi | 290 | índex (%) | 2022 |
La Selva del Camp ↗ Municipi | 108,7 | índex (%) | 2022 |
Senan ↗ Municipi | 240 | índex (%) | 2022 |
La Sénia ↗ Municipi | 171,5 | índex (%) | 2022 |
Senterada ↗ Municipi | 155,6 | índex (%) | 2022 |
la Sentiu de Sió ↗ Municipi | 288,9 | índex (%) | 2022 |
Sentmenat ↗ Municipi | 90 | índex (%) | 2022 |
Serinyà ↗ Municipi | 104 | índex (%) | 2022 |
Seròs ↗ Municipi | 139,8 | índex (%) | 2022 |
Serra de Daró ↗ Municipi | 157,6 | índex (%) | 2022 |
Setcases ↗ Municipi | 277,8 | índex (%) | 2022 |
la Seu d'Urgell ↗ Municipi | 151,1 | índex (%) | 2022 |
Seva ↗ Municipi | 121,6 | índex (%) | 2022 |
Sidamon ↗ Municipi | 112,3 | índex (%) | 2022 |
Sils ↗ Municipi | 97,6 | índex (%) | 2022 |
Sitges ↗ Municipi | 148,4 | índex (%) | 2022 |
Siurana ↗ Municipi | 209,5 | índex (%) | 2022 |
Sobremunt ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
el Soleràs ↗ Municipi | 309,1 | índex (%) | 2022 |
Solivella ↗ Municipi | 266,2 | índex (%) | 2022 |
Solsona ↗ Municipi | 125,2 | índex (%) | 2022 |
Sora ↗ Municipi | 120 | índex (%) | 2022 |
Soriguera ↗ Municipi | 93,8 | índex (%) | 2022 |
Sort ↗ Municipi | 131,1 | índex (%) | 2022 |
Soses ↗ Municipi | 113,9 | índex (%) | 2022 |
Subirats ↗ Municipi | 146,2 | índex (%) | 2022 |
Sudanell ↗ Municipi | 201 | índex (%) | 2022 |
Sunyer ↗ Municipi | 145,7 | índex (%) | 2022 |
Súria ↗ Municipi | 181,6 | índex (%) | 2022 |
Susqueda ↗ Municipi | 211,1 | índex (%) | 2022 |
Tagamanent ↗ Municipi | 106,1 | índex (%) | 2022 |
Talamanca ↗ Municipi | 121,6 | índex (%) | 2022 |
Talarn ↗ Municipi | 184,9 | índex (%) | 2022 |
Talavera ↗ Municipi | 306,9 | índex (%) | 2022 |
la Tallada d'Empordà ↗ Municipi | 166,2 | índex (%) | 2022 |
Taradell ↗ Municipi | 126,5 | índex (%) | 2022 |
Tarragona ↗ Municipi | 131 | índex (%) | 2022 |
Tàrrega ↗ Municipi | 97,1 | índex (%) | 2022 |
Tarrés ↗ Municipi | 161,1 | índex (%) | 2022 |
Tarroja de Segarra ↗ Municipi | 217,4 | índex (%) | 2022 |
Tavèrnoles ↗ Municipi | 115,8 | índex (%) | 2022 |
Tavertet ↗ Municipi | 450 | índex (%) | 2022 |
Teià ↗ Municipi | 143,8 | índex (%) | 2022 |
Térmens ↗ Municipi | 216,3 | índex (%) | 2022 |
Terrades ↗ Municipi | 156,8 | índex (%) | 2022 |
Terrassa ↗ Municipi | 108,3 | índex (%) | 2022 |
Tiana ↗ Municipi | 108,4 | índex (%) | 2022 |
Tírvia ↗ Municipi | 260 | índex (%) | 2022 |
Tiurana ↗ Municipi | 366,7 | índex (%) | 2022 |
Tivenys ↗ Municipi | 294,5 | índex (%) | 2022 |
Tivissa ↗ Municipi | 228 | índex (%) | 2022 |
Tona ↗ Municipi | 125,2 | índex (%) | 2022 |
Torà ↗ Municipi | 196,7 | índex (%) | 2022 |
Tordera ↗ Municipi | 109,3 | índex (%) | 2022 |
Torelló ↗ Municipi | 131,5 | índex (%) | 2022 |
els Torms ↗ Municipi | 364,3 | índex (%) | 2022 |
Tornabous ↗ Municipi | 169,5 | índex (%) | 2022 |
la Torre de Cabdella ↗ Municipi | 388,9 | índex (%) | 2022 |
la Torre de Claramunt ↗ Municipi | 115 | índex (%) | 2022 |
La Torre de Fontaubella ↗ Municipi | 247,1 | índex (%) | 2022 |
La Torre de l'Espanyol ↗ Municipi | 223,6 | índex (%) | 2022 |
Torre-serona ↗ Municipi | 175,6 | índex (%) | 2022 |
Torrebesses ↗ Municipi | 273,3 | índex (%) | 2022 |
Torredembarra ↗ Municipi | 143,8 | índex (%) | 2022 |
Torrefarrera ↗ Municipi | 73,4 | índex (%) | 2022 |
Torrefeta i Florejacs ↗ Municipi | 250,7 | índex (%) | 2022 |
Torregrossa ↗ Municipi | 171 | índex (%) | 2022 |
Torrelameu ↗ Municipi | 178,9 | índex (%) | 2022 |
Torrelavit ↗ Municipi | 120 | índex (%) | 2022 |
Torrelles de Foix ↗ Municipi | 120,4 | índex (%) | 2022 |
Torrelles de Llobregat ↗ Municipi | 83,3 | índex (%) | 2022 |
Torrent ↗ Municipi | 172,7 | índex (%) | 2022 |
Torres de Segre ↗ Municipi | 156,7 | índex (%) | 2022 |
Torroella de Fluvià ↗ Municipi | 117,1 | índex (%) | 2022 |
Torroella de Montgrí ↗ Municipi | 128,3 | índex (%) | 2022 |
Torroja del Priorat ↗ Municipi | 300 | índex (%) | 2022 |
Tortellà ↗ Municipi | 166,1 | índex (%) | 2022 |
Tortosa ↗ Municipi | 139,1 | índex (%) | 2022 |
Toses ↗ Municipi | 150 | índex (%) | 2022 |
Tossa de Mar ↗ Municipi | 166,1 | índex (%) | 2022 |
Tremp ↗ Municipi | 171,6 | índex (%) | 2022 |
Ullà ↗ Municipi | 76,3 | índex (%) | 2022 |
Ullastrell ↗ Municipi | 71,8 | índex (%) | 2022 |
Ullastret ↗ Municipi | 162,2 | índex (%) | 2022 |
Ulldecona ↗ Municipi | 155,9 | índex (%) | 2022 |
Ulldemolins ↗ Municipi | 445,5 | índex (%) | 2022 |
Ultramort ↗ Municipi | 146,2 | índex (%) | 2022 |
Urús ↗ Municipi | 250 | índex (%) | 2022 |
Vacarisses ↗ Municipi | 71,8 | índex (%) | 2022 |
la Vajol ↗ Municipi | 328,6 | índex (%) | 2022 |
la Vall d'en Bas ↗ Municipi | 142 | índex (%) | 2022 |
la Vall de Bianya ↗ Municipi | 123,8 | índex (%) | 2022 |
la Vall de Boí ↗ Municipi | 146,2 | índex (%) | 2022 |
Vall de Cardós ↗ Municipi | 286,1 | índex (%) | 2022 |
Vall-llobrega ↗ Municipi | 99,2 | índex (%) | 2022 |
Vallbona d'Anoia ↗ Municipi | 144,2 | índex (%) | 2022 |
Vallbona de les Monges ↗ Municipi | 526,7 | índex (%) | 2022 |
Vallcebre ↗ Municipi | 470,6 | índex (%) | 2022 |
Vallclara ↗ Municipi | 350 | índex (%) | 2022 |
Vallfogona de Balaguer ↗ Municipi | 115,1 | índex (%) | 2022 |
Vallfogona de Ripollès ↗ Municipi | 240 | índex (%) | 2022 |
Vallfogona de Riucorb ↗ Municipi | 1.600 | índex (%) | 2022 |
Vallgorguina ↗ Municipi | 68,1 | índex (%) | 2022 |
Vallirana ↗ Municipi | 111,3 | índex (%) | 2022 |
Vallmoll ↗ Municipi | 109,3 | índex (%) | 2022 |
Vallromanes ↗ Municipi | 83,9 | índex (%) | 2022 |
Valls ↗ Municipi | 125 | índex (%) | 2022 |
les Valls d'Aguilar ↗ Municipi | 337,5 | índex (%) | 2022 |
les Valls de Valira ↗ Municipi | 152,3 | índex (%) | 2022 |
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant ↗ Municipi | 108,8 | índex (%) | 2022 |
la Vansa i Fórnols ↗ Municipi | 757,1 | índex (%) | 2022 |
Veciana ↗ Municipi | 176,7 | índex (%) | 2022 |
El Vendrell ↗ Municipi | 128 | índex (%) | 2022 |
Ventalló ↗ Municipi | 145,3 | índex (%) | 2022 |
Verdú ↗ Municipi | 306,3 | índex (%) | 2022 |
Verges ↗ Municipi | 172,6 | índex (%) | 2022 |
Vespella de Gaià ↗ Municipi | 169 | índex (%) | 2022 |
Vic ↗ Municipi | 93,4 | índex (%) | 2022 |
Vidrà ↗ Municipi | 123,3 | índex (%) | 2022 |
Vidreres ↗ Municipi | 123,2 | índex (%) | 2022 |
Vielha e Mijaran ↗ Municipi | 111,5 | índex (%) | 2022 |
Vila-rodona ↗ Municipi | 120,7 | índex (%) | 2022 |
Vila-sacra ↗ Municipi | 85,5 | índex (%) | 2022 |
Vila-seca ↗ Municipi | 84,5 | índex (%) | 2022 |
Vilabella ↗ Municipi | 233,8 | índex (%) | 2022 |
Vilabertran ↗ Municipi | 129,3 | índex (%) | 2022 |
Vilablareix ↗ Municipi | 78,7 | índex (%) | 2022 |
Vilada ↗ Municipi | 351,2 | índex (%) | 2022 |
Viladamat ↗ Municipi | 201,6 | índex (%) | 2022 |
Viladasens ↗ Municipi | 160,7 | índex (%) | 2022 |
Viladecans ↗ Municipi | 111,7 | índex (%) | 2022 |
Viladecavalls ↗ Municipi | 103,9 | índex (%) | 2022 |
Vilademuls ↗ Municipi | 115,4 | índex (%) | 2022 |
Viladrau ↗ Municipi | 118,5 | índex (%) | 2022 |
Vilafant ↗ Municipi | 126,8 | índex (%) | 2022 |
Vilafranca del Penedès ↗ Municipi | 113,3 | índex (%) | 2022 |
Vilagrassa ↗ Municipi | 105,1 | índex (%) | 2022 |
Vilajuïga ↗ Municipi | 134,9 | índex (%) | 2022 |
Vilalba dels Arcs ↗ Municipi | 270,4 | índex (%) | 2022 |
Vilalba Sasserra ↗ Municipi | 102,4 | índex (%) | 2022 |
Vilaller ↗ Municipi | 240,7 | índex (%) | 2022 |
Vilallonga de Ter ↗ Municipi | 187,2 | índex (%) | 2022 |
Vilallonga del Camp ↗ Municipi | 71,4 | índex (%) | 2022 |
Vilamacolum ↗ Municipi | 104,2 | índex (%) | 2022 |
Vilamalla ↗ Municipi | 135,4 | índex (%) | 2022 |
Vilamaniscle ↗ Municipi | 196 | índex (%) | 2022 |
Vilamòs ↗ Municipi | 176,9 | índex (%) | 2022 |
Vilanant ↗ Municipi | 114,5 | índex (%) | 2022 |
Vilanova d'Escornalbou ↗ Municipi | 130,7 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de Bellpuig ↗ Municipi | 176,3 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de l'Aguda ↗ Municipi | 376,5 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de la Barca ↗ Municipi | 176,3 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de Meià ↗ Municipi | 246,9 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de Prades ↗ Municipi | 255,6 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de Sau ↗ Municipi | 234,2 | índex (%) | 2022 |
Vilanova de Segrià ↗ Municipi | 135,9 | índex (%) | 2022 |
Vilanova del Camí ↗ Municipi | 103,2 | índex (%) | 2022 |
Vilanova del Vallès ↗ Municipi | 73,6 | índex (%) | 2022 |
Vilanova i la Geltrú ↗ Municipi | 148,2 | índex (%) | 2022 |
Vilaplana ↗ Municipi | 200 | índex (%) | 2022 |
Vilassar de Dalt ↗ Municipi | 143,2 | índex (%) | 2022 |
Vilassar de Mar ↗ Municipi | 142 | índex (%) | 2022 |
Vilaür ↗ Municipi | 133,3 | índex (%) | 2022 |
Vilaverd ↗ Municipi | 175,5 | índex (%) | 2022 |
La Vilella Alta ↗ Municipi | 200 | índex (%) | 2022 |
La Vilella Baixa ↗ Municipi | 259,1 | índex (%) | 2022 |
Vilobí d'Onyar ↗ Municipi | 110,2 | índex (%) | 2022 |
Vilobí del Penedès ↗ Municipi | 122,7 | índex (%) | 2022 |
Vilopriu ↗ Municipi | 210,3 | índex (%) | 2022 |
el Vilosell ↗ Municipi | 493,3 | índex (%) | 2022 |
Vimbodí i Poblet ↗ Municipi | 305,9 | índex (%) | 2022 |
Vinaixa ↗ Municipi | 356,8 | índex (%) | 2022 |
Vinebre ↗ Municipi | 180,7 | índex (%) | 2022 |
Vinyols i els Arcs ↗ Municipi | 95,3 | índex (%) | 2022 |
Viver i Serrateix ↗ Municipi | 142,9 | índex (%) | 2022 |
Xerta ↗ Municipi | 293 | índex (%) | 2022 |