Llagostera ↗ Municipi triat | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Abrera ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2023 |
Àger ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2022 |
Agramunt ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2023 |
Agullana ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Aiguafreda ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Aiguamúrcia ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Aiguaviva ↗ Municipi | 18,1 | % de la renda | 2019 |
Aitona ↗ Municipi | 10,8 | % de la renda | 2023 |
els Alamús ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2022 |
Albatàrrec ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Albesa ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
Albinyana ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Albons ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Alcanar ↗ Municipi | 16,5 | % de la renda | 2023 |
Alcarràs ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2023 |
Alcoletge ↗ Municipi | 14 | % de la renda | 2023 |
Alcover ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
L'Aldea ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Aldover ↗ Municipi | 11,1 | % de la renda | 2019 |
L'Aleixar ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2022 |
Alella ↗ Municipi | 20,9 | % de la renda | 2023 |
Alfarràs ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Alforja ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2023 |
Alguaire ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2023 |
Alió ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2021 |
Almacelles ↗ Municipi | 14 | % de la renda | 2023 |
Almenar ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2023 |
Almoster ↗ Municipi | 11 | % de la renda | 2023 |
Alp ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2023 |
Alpens ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2020 |
Alpicat ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2023 |
Altafulla ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Amer ↗ Municipi | 14,7 | % de la renda | 2023 |
L'Ametlla de Mar ↗ Municipi | 16,5 | % de la renda | 2023 |
l'Ametlla del Vallès ↗ Municipi | 20,2 | % de la renda | 2023 |
L'Ampolla ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Amposta ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Anglès ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2023 |
Anglesola ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2023 |
Arbeca ↗ Municipi | 12,4 | % de la renda | 2022 |
L'Arboç ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Arbúcies ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2023 |
Arenys de Mar ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
Arenys de Munt ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
Argelaguer ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2019 |
Argentona ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
l'Armentera ↗ Municipi | 22 | % de la renda | 2023 |
Artés ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Artesa de Lleida ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2021 |
Artesa de Segre ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Ascó ↗ Municipi | 10,3 | % de la renda | 2020 |
Avià ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2023 |
Avinyó ↗ Municipi | 12,5 | % de la renda | 2023 |
Avinyonet de Puigventós ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Avinyonet del Penedès ↗ Municipi | 18,8 | % de la renda | 2023 |
Badalona ↗ Municipi | 26,2 | % de la renda | 2023 |
Badia del Vallès ↗ Municipi | 10,5 | % de la renda | 2023 |
Bagà ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2023 |
Baix Pallars ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Balaguer ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2023 |
Balenyà ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Balsareny ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Banyeres del Penedès ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
Banyoles ↗ Municipi | 18,2 | % de la renda | 2023 |
Barbens ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2022 |
Barberà de la Conca ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2023 |
Barberà del Vallès ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Barcelona ↗ Municipi | 28,8 | % de la renda | 2023 |
Bàscara ↗ Municipi | 22,9 | % de la renda | 2023 |
Batea ↗ Municipi | 12,8 | % de la renda | 2023 |
Begues ↗ Municipi | 19 | % de la renda | 2023 |
Begur ↗ Municipi | 18,2 | % de la renda | 2023 |
Bell-lloc d'Urgell ↗ Municipi | 13,4 | % de la renda | 2023 |
Bellcaire d'Empordà ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
Bellcaire d'Urgell ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2023 |
Bellpuig ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2023 |
Bellvei ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Bellver de Cerdanya ↗ Municipi | 21,7 | % de la renda | 2023 |
Bellvís ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2023 |
Benavent de Segrià ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2020 |
Benifallet ↗ Municipi | 12,5 | % de la renda | 2019 |
Benissanet ↗ Municipi | 12,5 | % de la renda | 2019 |
Berga ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Besalú ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Bescanó ↗ Municipi | 17,4 | % de la renda | 2023 |
Bigues i Riells del Fai ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
la Bisbal d'Empordà ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2023 |
La Bisbal del Penedès ↗ Municipi | 22,9 | % de la renda | 2023 |
Biure ↗ Municipi | 26 | % de la renda | 2018 |
Blancafort ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2022 |
Blanes ↗ Municipi | 20,7 | % de la renda | 2023 |
Boadella i les Escaules ↗ Municipi | 17,8 | % de la renda | 2019 |
Bolvir ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Bonastre ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2022 |
Bordils ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
les Borges Blanques ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2023 |
Les Borges del Camp ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2023 |
Borrassà ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Borredà ↗ Municipi | 10,6 | % de la renda | 2023 |
Bossòst ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2023 |
Botarell ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Bràfim ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2018 |
Breda ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
el Bruc ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Brunyola i Sant Martí Sapresa ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Cabacés ↗ Municipi | 27,3 | % de la renda | 2022 |
Cabanes ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2023 |
les Cabanyes ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
Cabra del Camp ↗ Municipi | 17 | % de la renda | 2023 |
Cabrera d'Anoia ↗ Municipi | 25,5 | % de la renda | 2021 |
Cabrera de Mar ↗ Municipi | 20,7 | % de la renda | 2023 |
Cabrils ↗ Municipi | 23,7 | % de la renda | 2023 |
Cadaqués ↗ Municipi | 23,9 | % de la renda | 2023 |
Calaf ↗ Municipi | 12,4 | % de la renda | 2023 |
Calafell ↗ Municipi | 23,5 | % de la renda | 2023 |
Calders ↗ Municipi | 13,7 | % de la renda | 2023 |
Caldes d'Estrac ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Caldes de Malavella ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2023 |
Caldes de Montbui ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Calella ↗ Municipi | 23,4 | % de la renda | 2023 |
Calldetenes ↗ Municipi | 17,5 | % de la renda | 2023 |
Callús ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Calonge i Sant Antoni ↗ Municipi | 23,4 | % de la renda | 2023 |
Camarasa ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2023 |
Camarles ↗ Municipi | 16,7 | % de la renda | 2023 |
Cambrils ↗ Municipi | 20,4 | % de la renda | 2023 |
Camós ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2021 |
Campdevànol ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Campins ↗ Municipi | 15,5 | % de la renda | 2023 |
Camprodon ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Canet d'Adri ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
Canet de Mar ↗ Municipi | 22,8 | % de la renda | 2023 |
La Canonja ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
Canovelles ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Cànoves i Samalús ↗ Municipi | 23,4 | % de la renda | 2023 |
Cantallops ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2022 |
Canyelles ↗ Municipi | 26,8 | % de la renda | 2023 |
Capellades ↗ Municipi | 16,4 | % de la renda | 2023 |
Capmany ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
Cardedeu ↗ Municipi | 18,6 | % de la renda | 2023 |
Cardona ↗ Municipi | 11,8 | % de la renda | 2023 |
Carme ↗ Municipi | 12,7 | % de la renda | 2022 |
Cassà de la Selva ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Casserres ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2023 |
Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró ↗ Municipi | 24,1 | % de la renda | 2023 |
Castellar del Vallès ↗ Municipi | 18,8 | % de la renda | 2023 |
Castellbell i el Vilar ↗ Municipi | 17,3 | % de la renda | 2023 |
Castellbisbal ↗ Municipi | 20 | % de la renda | 2023 |
Castellcir ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2023 |
Castelldans ↗ Municipi | 17,6 | % de la renda | 2021 |
Castelldefels ↗ Municipi | 25,7 | % de la renda | 2023 |
Castellet i la Gornal ↗ Municipi | 21,7 | % de la renda | 2023 |
Castellfollit de la Roca ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Castellgalí ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2023 |
Castellnou de Bages ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2016 |
Castellnou de Seana ↗ Municipi | 13,7 | % de la renda | 2023 |
Castelló d'Empúries ↗ Municipi | 21,1 | % de la renda | 2023 |
Castelló de Farfanya ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2022 |
Castellolí ↗ Municipi | 16,6 | % de la renda | 2021 |
Castellserà ↗ Municipi | 12,4 | % de la renda | 2023 |
Castellterçol ↗ Municipi | 18,8 | % de la renda | 2023 |
Castellvell del Camp ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Castellví de la Marca ↗ Municipi | 16,4 | % de la renda | 2023 |
Castellví de Rosanes ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
El Catllar ↗ Municipi | 19,4 | % de la renda | 2023 |
la Cellera de Ter ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Celrà ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Centelles ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
Cercs ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2023 |
Cerdanyola del Vallès ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Cervelló ↗ Municipi | 19,4 | % de la renda | 2023 |
Cervera ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Cervià de Ter ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Cistella ↗ Municipi | 25,1 | % de la renda | 2020 |
Colera ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2021 |
Coll de Nargó ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Collbató ↗ Municipi | 20,8 | % de la renda | 2023 |
Collsuspina ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2021 |
la Coma i la Pedra ↗ Municipi | 8,9 | % de la renda | 2016 |
Constantí ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2023 |
Copons ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2021 |
Corbera d'Ebre ↗ Municipi | 9,6 | % de la renda | 2018 |
Corbera de Llobregat ↗ Municipi | 18,9 | % de la renda | 2023 |
Corbins ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2021 |
Corçà ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Cornellà de Llobregat ↗ Municipi | 24,8 | % de la renda | 2023 |
Cornellà del Terri ↗ Municipi | 18,2 | % de la renda | 2023 |
Cornudella de Montsant ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Creixell ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Crespià ↗ Municipi | 28,8 | % de la renda | 2023 |
Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Cubelles ↗ Municipi | 24,2 | % de la renda | 2023 |
Cubells ↗ Municipi | 22,3 | % de la renda | 2022 |
Cunit ↗ Municipi | 23,9 | % de la renda | 2023 |
Darnius ↗ Municipi | 20,2 | % de la renda | 2023 |
Das ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2021 |
Deltebre ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Dosrius ↗ Municipi | 23,7 | % de la renda | 2023 |
Duesaigües ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2021 |
l'Escala ↗ Municipi | 22,2 | % de la renda | 2023 |
Esparreguera ↗ Municipi | 19,2 | % de la renda | 2023 |
Espinelves ↗ Municipi | 15,9 | % de la renda | 2023 |
L'Espluga de Francolí ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Esplugues de Llobregat ↗ Municipi | 27,1 | % de la renda | 2023 |
Espolla ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2016 |
Esponellà ↗ Municipi | 23,1 | % de la renda | 2021 |
l'Esquirol ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
l'Estany ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2022 |
Esterri d'Àneu ↗ Municipi | 16,6 | % de la renda | 2023 |
Falset ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2023 |
Figaró-Montmany ↗ Municipi | 22,4 | % de la renda | 2023 |
Figueres ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Flaçà ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Flix ↗ Municipi | 11 | % de la renda | 2023 |
la Floresta ↗ Municipi | 41,3 | % de la renda | 2021 |
Fogars de la Selva ↗ Municipi | 21,8 | % de la renda | 2023 |
Fogars de Montclús ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Folgueroles ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Fonollosa ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2021 |
Font-rubí ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Fontanals de Cerdanya ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2023 |
Fontcoberta ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2017 |
Forallac ↗ Municipi | 15,9 | % de la renda | 2023 |
Fornells de la Selva ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Fortià ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
les Franqueses del Vallès ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
la Fuliola ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2023 |
La Galera ↗ Municipi | 11,8 | % de la renda | 2023 |
Gandesa ↗ Municipi | 10,6 | % de la renda | 2023 |
la Garriga ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Garrigàs ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2021 |
Garrigoles ↗ Municipi | 19,1 | % de la renda | 2021 |
Garriguella ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2023 |
Gavà ↗ Municipi | 25,6 | % de la renda | 2023 |
Gelida ↗ Municipi | 17,6 | % de la renda | 2023 |
Ger ↗ Municipi | 26,6 | % de la renda | 2021 |
Ginestar ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2019 |
Girona ↗ Municipi | 20,5 | % de la renda | 2023 |
Gironella ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Golmés ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Gombrèn ↗ Municipi | 12,8 | % de la renda | 2020 |
Gósol ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
la Granada ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
la Granadella ↗ Municipi | 11,2 | % de la renda | 2023 |
Granollers ↗ Municipi | 21,2 | % de la renda | 2023 |
Gualba ↗ Municipi | 17,3 | % de la renda | 2023 |
Gualta ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2021 |
Guardiola de Berguedà ↗ Municipi | 15,5 | % de la renda | 2023 |
Els Guiamets ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2017 |
Guils de Cerdanya ↗ Municipi | 22,5 | % de la renda | 2022 |
Guissona ↗ Municipi | 11,8 | % de la renda | 2023 |
Gurb ↗ Municipi | 12,1 | % de la renda | 2023 |
Horta de Sant Joan ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2023 |
l'Hospitalet de Llobregat ↗ Municipi | 26,1 | % de la renda | 2023 |
els Hostalets de Pierola ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2023 |
Hostalric ↗ Municipi | 18,9 | % de la renda | 2023 |
Igualada ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2023 |
Isona i Conca Dellà ↗ Municipi | 10,9 | % de la renda | 2022 |
Isòvol ↗ Municipi | 18,8 | % de la renda | 2021 |
Ivars d'Urgell ↗ Municipi | 11,4 | % de la renda | 2023 |
la Jonquera ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
Jorba ↗ Municipi | 15,9 | % de la renda | 2023 |
Juià ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2018 |
Juneda ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Les ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2022 |
Linyola ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
la Llacuna ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Lladó ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
la Llagosta ↗ Municipi | 22,6 | % de la renda | 2023 |
Llanars ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2023 |
Llançà ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
Llavorsí ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2021 |
Lleida ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Llers ↗ Municipi | 22,7 | % de la renda | 2023 |
Lles de Cerdanya ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2019 |
Lliçà d'Amunt ↗ Municipi | 23,9 | % de la renda | 2023 |
Lliçà de Vall ↗ Municipi | 24 | % de la renda | 2023 |
Llinars del Vallès ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Llívia ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Llorenç del Penedès ↗ Municipi | 14,8 | % de la renda | 2023 |
Lloret de Mar ↗ Municipi | 22,3 | % de la renda | 2023 |
Maçanet de Cabrenys ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2023 |
Maçanet de la Selva ↗ Municipi | 24,1 | % de la renda | 2023 |
Madremanya ↗ Municipi | 34,8 | % de la renda | 2023 |
Maià de Montcal ↗ Municipi | 33,6 | % de la renda | 2016 |
Malgrat de Mar ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Manlleu ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2023 |
Manresa ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Marçà ↗ Municipi | 13,4 | % de la renda | 2022 |
Marganell ↗ Municipi | 20,9 | % de la renda | 2016 |
Martorell ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Martorelles ↗ Municipi | 17,9 | % de la renda | 2023 |
Masarac i Vilarnadal ↗ Municipi | 18,6 | % de la renda | 2022 |
Masdenverge ↗ Municipi | 13,7 | % de la renda | 2023 |
les Masies de Roda ↗ Municipi | 19,4 | % de la renda | 2023 |
les Masies de Voltregà ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
Masllorenç ↗ Municipi | 21,6 | % de la renda | 2023 |
el Masnou ↗ Municipi | 24,1 | % de la renda | 2023 |
Maspujols ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Masquefa ↗ Municipi | 19 | % de la renda | 2023 |
El Masroig ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2021 |
Massanes ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Matadepera ↗ Municipi | 17,5 | % de la renda | 2023 |
Mataró ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Mediona ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Menàrguens ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Mieres ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Miralcamp ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
Miravet ↗ Municipi | 10,2 | % de la renda | 2016 |
Moià ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
El Molar ↗ Municipi | 11,3 | % de la renda | 2018 |
Molins de Rei ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Mollerussa ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Mollet de Peralada ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2020 |
Mollet del Vallès ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
Monistrol de Calders ↗ Municipi | 12,2 | % de la renda | 2023 |
Monistrol de Montserrat ↗ Municipi | 19 | % de la renda | 2023 |
Mont-ras ↗ Municipi | 19,1 | % de la renda | 2023 |
Mont-roig del Camp ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Montagut i Oix ↗ Municipi | 16,4 | % de la renda | 2023 |
Montblanc ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Montbrió del Camp ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2023 |
Montcada i Reixac ↗ Municipi | 21,2 | % de la renda | 2023 |
Montellà i Martinet ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Montesquiu ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Montferrer i Castellbò ↗ Municipi | 21,8 | % de la renda | 2023 |
Montgai ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2022 |
Montgat ↗ Municipi | 25,9 | % de la renda | 2023 |
Montmajor ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
El Montmell ↗ Municipi | 24 | % de la renda | 2023 |
Montmeló ↗ Municipi | 20,4 | % de la renda | 2023 |
Montornès del Vallès ↗ Municipi | 19,3 | % de la renda | 2023 |
Montseny ↗ Municipi | 14,7 | % de la renda | 2023 |
Móra d'Ebre ↗ Municipi | 12,7 | % de la renda | 2023 |
Móra la Nova ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
El Morell ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Muntanyola ↗ Municipi | 21,9 | % de la renda | 2020 |
Naut Aran ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Navarcles ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2023 |
Navàs ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Navata ↗ Municipi | 21,3 | % de la renda | 2023 |
La Nou de Gaià ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
Nulles ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2022 |
Odèn ↗ Municipi | 14,8 | % de la renda | 2017 |
Òdena ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2023 |
Olèrdola ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Olesa de Bonesvalls ↗ Municipi | 23,9 | % de la renda | 2023 |
Olesa de Montserrat ↗ Municipi | 18,7 | % de la renda | 2023 |
Oliana ↗ Municipi | 12,7 | % de la renda | 2023 |
Olius ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2023 |
Olivella ↗ Municipi | 30,5 | % de la renda | 2023 |
Olost ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2023 |
Olot ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Olvan ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Organyà ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
Orís ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2021 |
Oristà ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Òrrius ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
Os de Balaguer ↗ Municipi | 12,6 | % de la renda | 2023 |
Osor ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Pacs del Penedès ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
Palafolls ↗ Municipi | 20,4 | % de la renda | 2023 |
Palafrugell ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Palamós i Sant Joan ↗ Municipi | 21,3 | % de la renda | 2023 |
el Palau d'Anglesola ↗ Municipi | 12,9 | % de la renda | 2023 |
Palau-sator ↗ Municipi | 30,7 | % de la renda | 2023 |
Palau-saverdera ↗ Municipi | 21,7 | % de la renda | 2023 |
Palau-solità i Plegamans ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Els Pallaresos ↗ Municipi | 15,5 | % de la renda | 2023 |
Pallejà ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
la Palma de Cervelló ↗ Municipi | 18,7 | % de la renda | 2023 |
Pals ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
el Papiol ↗ Municipi | 23,1 | % de la renda | 2023 |
Parets del Vallès ↗ Municipi | 20,2 | % de la renda | 2023 |
Parlavà ↗ Municipi | 25,2 | % de la renda | 2018 |
Pau ↗ Municipi | 22,4 | % de la renda | 2022 |
la Pera ↗ Municipi | 18,8 | % de la renda | 2019 |
Perafita ↗ Municipi | 13,7 | % de la renda | 2020 |
Perafort ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
Peralada ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
El Perelló ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Piera ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Pineda de Mar ↗ Municipi | 22 | % de la renda | 2023 |
El Pla de Santa Maria ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
el Pla del Penedès ↗ Municipi | 20,5 | % de la renda | 2023 |
les Planes d'Hostoles ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2023 |
Planoles ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2020 |
el Poal ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2018 |
la Pobla de Claramunt ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
la Pobla de Lillet ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2023 |
La Pobla de Mafumet ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2023 |
La Pobla de Montornès ↗ Municipi | 18,9 | % de la renda | 2023 |
la Pobla de Segur ↗ Municipi | 12,4 | % de la renda | 2023 |
Polinyà ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
El Pont d'Armentera ↗ Municipi | 17 | % de la renda | 2023 |
Pont de Molins ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2023 |
el Pont de Suert ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
el Pont de Vilomara i Rocafort ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
Pontons ↗ Municipi | 13,3 | % de la renda | 2022 |
Pontós ↗ Municipi | 23 | % de la renda | 2017 |
Ponts ↗ Municipi | 12,2 | % de la renda | 2023 |
Porqueres ↗ Municipi | 16,7 | % de la renda | 2023 |
Porrera ↗ Municipi | 11 | % de la renda | 2021 |
el Port de la Selva ↗ Municipi | 27,3 | % de la renda | 2023 |
Portbou ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2022 |
la Portella ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2022 |
Pradell de la Teixeta ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2021 |
Prades ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
el Prat de Llobregat ↗ Municipi | 23 | % de la renda | 2023 |
Pratdip ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2021 |
Prats de Lluçanès ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
els Prats de Rei ↗ Municipi | 11,6 | % de la renda | 2023 |
Prats i Sansor ↗ Municipi | 37 | % de la renda | 2023 |
Preixana ↗ Municipi | 14,8 | % de la renda | 2021 |
Premià de Dalt ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Premià de Mar ↗ Municipi | 23,9 | % de la renda | 2023 |
les Preses ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2023 |
Puig-reig ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
Puigcerdà ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
Puigdàlber ↗ Municipi | 17,6 | % de la renda | 2023 |
Puigpelat ↗ Municipi | 13,3 | % de la renda | 2023 |
Puigverd de Lleida ↗ Municipi | 15,8 | % de la renda | 2022 |
Quart ↗ Municipi | 17,8 | % de la renda | 2023 |
Querol ↗ Municipi | 24,9 | % de la renda | 2018 |
Rabós ↗ Municipi | 26,7 | % de la renda | 2016 |
Rajadell ↗ Municipi | 9,4 | % de la renda | 2023 |
La Ràpita ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Rellinars ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Reus ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Rialp ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2023 |
La Riba ↗ Municipi | 7,3 | % de la renda | 2023 |
Riba-roja d'Ebre ↗ Municipi | 11,5 | % de la renda | 2023 |
Ribera d'Urgellet ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Ribes de Freser ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
Riells i Viabrea ↗ Municipi | 18,9 | % de la renda | 2023 |
La Riera de Gaià ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Ripoll ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2023 |
Ripollet ↗ Municipi | 22,5 | % de la renda | 2023 |
Riudarenes ↗ Municipi | 17,6 | % de la renda | 2023 |
Riudaura ↗ Municipi | 14,7 | % de la renda | 2021 |
Riudecanyes ↗ Municipi | 13,5 | % de la renda | 2023 |
Riudecols ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Riudellots de la Selva ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Riudoms ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Riumors ↗ Municipi | 17,8 | % de la renda | 2019 |
la Roca del Vallès ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Rocafort de Queralt ↗ Municipi | 14,7 | % de la renda | 2022 |
Roda de Berà ↗ Municipi | 22,1 | % de la renda | 2023 |
Roda de Ter ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2023 |
Rodonyà ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2021 |
Roquetes ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2023 |
Roses ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Rosselló ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2023 |
El Rourell ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2022 |
Rubí ↗ Municipi | 21,5 | % de la renda | 2023 |
Rupià ↗ Municipi | 22,4 | % de la renda | 2023 |
Sabadell ↗ Municipi | 22,3 | % de la renda | 2023 |
Salàs de Pallars ↗ Municipi | 13,4 | % de la renda | 2021 |
Saldes ↗ Municipi | 10,3 | % de la renda | 2022 |
Sallent ↗ Municipi | 13,7 | % de la renda | 2023 |
Salomó ↗ Municipi | 21,1 | % de la renda | 2023 |
Salou ↗ Municipi | 20,9 | % de la renda | 2023 |
Salt ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Sanaüja ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2020 |
Sant Adrià de Besòs ↗ Municipi | 26,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Andreu de la Barca ↗ Municipi | 20,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Andreu de Llavaneres ↗ Municipi | 24,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Antoni de Vilamajor ↗ Municipi | 17,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Bartomeu del Grau ↗ Municipi | 12,1 | % de la renda | 2023 |
Sant Boi de Llobregat ↗ Municipi | 23,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Boi de Lluçanès ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2023 |
Sant Cebrià de Vallalta ↗ Municipi | 24,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Celoni ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Climent de Llobregat ↗ Municipi | 20,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Climent Sescebes ↗ Municipi | 19,1 | % de la renda | 2023 |
Sant Cugat del Vallès ↗ Municipi | 21,5 | % de la renda | 2023 |
Sant Cugat Sesgarrigues ↗ Municipi | 16,5 | % de la renda | 2023 |
Sant Esteve de Palautordera ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Esteve Sesrovires ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu de Buixalleu ↗ Municipi | 19,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu de Codines ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu de Guíxols ↗ Municipi | 22,9 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu de Llobregat ↗ Municipi | 23,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu de Pallerols ↗ Municipi | 11,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Feliu Sasserra ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2022 |
Sant Fost de Campsentelles ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Fruitós de Bages ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
Sant Gregori ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
Sant Guim de Freixenet ↗ Municipi | 12,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Hilari Sacalm ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Hipòlit de Voltregà ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Iscle de Vallalta ↗ Municipi | 25,9 | % de la renda | 2023 |
Sant Jaume d'Enveja ↗ Municipi | 16,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Jaume de Llierca ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2023 |
Sant Jaume dels Domenys ↗ Municipi | 19,4 | % de la renda | 2023 |
Sant Joan de les Abadesses ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2023 |
Sant Joan de Mollet ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Joan de Vilatorrada ↗ Municipi | 16,5 | % de la renda | 2023 |
Sant Joan Despí ↗ Municipi | 25,2 | % de la renda | 2023 |
Sant Joan les Fonts ↗ Municipi | 14,1 | % de la renda | 2023 |
Sant Jordi Desvalls ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Julià de Ramis ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Julià de Vilatorta ↗ Municipi | 11,4 | % de la renda | 2023 |
Sant Julià del Llor i Bonmatí ↗ Municipi | 15,4 | % de la renda | 2023 |
Sant Just Desvern ↗ Municipi | 22,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Llorenç d'Hortons ↗ Municipi | 17,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Llorenç de la Muga ↗ Municipi | 23,1 | % de la renda | 2022 |
Sant Llorenç de Morunys ↗ Municipi | 13,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Llorenç Savall ↗ Municipi | 19 | % de la renda | 2023 |
Sant Martí de Centelles ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Sant Martí de Llémena ↗ Municipi | 31,7 | % de la renda | 2020 |
Sant Martí de Riucorb ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Martí de Tous ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Martí Sarroca ↗ Municipi | 19 | % de la renda | 2023 |
Sant Martí Sesgueioles ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2016 |
Sant Mateu de Bages ↗ Municipi | 11,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Miquel de Fluvià ↗ Municipi | 21,9 | % de la renda | 2021 |
Sant Pau de Segúries ↗ Municipi | 17 | % de la renda | 2022 |
Sant Pere de Ribes ↗ Municipi | 23,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Pere de Riudebitlles ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Pere de Torelló ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Pere de Vilamajor ↗ Municipi | 24,5 | % de la renda | 2023 |
Sant Pere Pescador ↗ Municipi | 16,4 | % de la renda | 2023 |
Sant Pol de Mar ↗ Municipi | 21,8 | % de la renda | 2023 |
Sant Quintí de Mediona ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Sant Quirze de Besora ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Sant Quirze del Vallès ↗ Municipi | 18,2 | % de la renda | 2023 |
Sant Quirze Safaja ↗ Municipi | 15,6 | % de la renda | 2023 |
Sant Ramon ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Sant Sadurní d'Anoia ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Salvador de Guardiola ↗ Municipi | 15 | % de la renda | 2023 |
Sant Vicenç de Castellet ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Sant Vicenç de Montalt ↗ Municipi | 30,1 | % de la renda | 2023 |
Sant Vicenç de Torelló ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2023 |
Sant Vicenç dels Horts ↗ Municipi | 21,4 | % de la renda | 2023 |
Santa Bàrbara ↗ Municipi | 14,8 | % de la renda | 2023 |
Santa Coloma de Cervelló ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Santa Coloma de Farners ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Santa Coloma de Gramenet ↗ Municipi | 24,1 | % de la renda | 2023 |
Santa Coloma de Queralt ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Santa Cristina d'Aro ↗ Municipi | 21,2 | % de la renda | 2023 |
Santa Eugènia de Berga ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Santa Eulàlia de Riuprimer ↗ Municipi | 17,5 | % de la renda | 2023 |
Santa Eulàlia de Ronçana ↗ Municipi | 22,9 | % de la renda | 2023 |
Santa Llogaia d'Àlguema ↗ Municipi | 18,1 | % de la renda | 2016 |
Santa Margarida de Montbui ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2023 |
Santa Margarida i els Monjos ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2023 |
Santa Maria d'Oló ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2023 |
Santa Maria de Martorelles ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Santa Maria de Palautordera ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Santa Oliva ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Santa Pau ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2022 |
Santa Perpètua de Mogoda ↗ Municipi | 20,1 | % de la renda | 2023 |
Santa Susanna ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Santpedor ↗ Municipi | 15,1 | % de la renda | 2023 |
Sarral ↗ Municipi | 13,2 | % de la renda | 2023 |
Sarrià de Ter ↗ Municipi | 20,3 | % de la renda | 2023 |
Saus, Camallera i Llampaies ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2022 |
La Secuita ↗ Municipi | 12,9 | % de la renda | 2023 |
la Selva de Mar ↗ Municipi | 22 | % de la renda | 2018 |
La Selva del Camp ↗ Municipi | 15,3 | % de la renda | 2023 |
La Sénia ↗ Municipi | 12,6 | % de la renda | 2023 |
Senterada ↗ Municipi | 9,3 | % de la renda | 2019 |
Sentmenat ↗ Municipi | 18,2 | % de la renda | 2023 |
Serinyà ↗ Municipi | 18,6 | % de la renda | 2023 |
Seròs ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
la Seu d'Urgell ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Seva ↗ Municipi | 17,4 | % de la renda | 2023 |
Sidamon ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2019 |
Sils ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Sitges ↗ Municipi | 26,7 | % de la renda | 2023 |
Solivella ↗ Municipi | 14,2 | % de la renda | 2021 |
Solsona ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2023 |
Soriguera ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2023 |
Sort ↗ Municipi | 15,5 | % de la renda | 2023 |
Soses ↗ Municipi | 10 | % de la renda | 2023 |
Subirats ↗ Municipi | 17,3 | % de la renda | 2023 |
Sudanell ↗ Municipi | 13,3 | % de la renda | 2023 |
Súria ↗ Municipi | 13 | % de la renda | 2023 |
Tagamanent ↗ Municipi | 20,8 | % de la renda | 2016 |
Talamanca ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Talarn ↗ Municipi | 11,6 | % de la renda | 2023 |
Taradell ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2023 |
Tarragona ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
Tàrrega ↗ Municipi | 14,6 | % de la renda | 2023 |
Teià ↗ Municipi | 18,6 | % de la renda | 2023 |
Térmens ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Terrades ↗ Municipi | 15,9 | % de la renda | 2020 |
Terrassa ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Tiana ↗ Municipi | 21,2 | % de la renda | 2023 |
Tivenys ↗ Municipi | 13,4 | % de la renda | 2023 |
Tivissa ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2021 |
Tona ↗ Municipi | 16,1 | % de la renda | 2023 |
Torà ↗ Municipi | 11,3 | % de la renda | 2023 |
Tordera ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
Torelló ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Tornabous ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2022 |
la Torre de Cabdella ↗ Municipi | 11,4 | % de la renda | 2018 |
la Torre de Claramunt ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
La Torre de l'Espanyol ↗ Municipi | 12,4 | % de la renda | 2022 |
Torredembarra ↗ Municipi | 21,3 | % de la renda | 2023 |
Torrefarrera ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2023 |
Torrefeta i Florejacs ↗ Municipi | 13,9 | % de la renda | 2022 |
Torregrossa ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2023 |
Torrelavit ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Torrelles de Foix ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
Torrelles de Llobregat ↗ Municipi | 19,8 | % de la renda | 2023 |
Torres de Segre ↗ Municipi | 14,7 | % de la renda | 2023 |
Torroella de Fluvià ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2023 |
Torroella de Montgrí ↗ Municipi | 20 | % de la renda | 2023 |
Tortellà ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2023 |
Tortosa ↗ Municipi | 14,8 | % de la renda | 2023 |
Tossa de Mar ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Tremp ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Ullà ↗ Municipi | 23,3 | % de la renda | 2023 |
Ullastrell ↗ Municipi | 16,2 | % de la renda | 2023 |
Ulldecona ↗ Municipi | 13,4 | % de la renda | 2023 |
Urús ↗ Municipi | 18,6 | % de la renda | 2020 |
Vacarisses ↗ Municipi | 20,1 | % de la renda | 2023 |
la Vall d'en Bas ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
la Vall de Bianya ↗ Municipi | 12,7 | % de la renda | 2023 |
la Vall de Boí ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2023 |
Vall de Cardós ↗ Municipi | 15,5 | % de la renda | 2023 |
Vall-llobrega ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2019 |
Vallbona d'Anoia ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2023 |
Vallcebre ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2018 |
Vallfogona de Balaguer ↗ Municipi | 12,3 | % de la renda | 2023 |
Vallgorguina ↗ Municipi | 24 | % de la renda | 2023 |
Vallirana ↗ Municipi | 22,3 | % de la renda | 2023 |
Vallmoll ↗ Municipi | 14,4 | % de la renda | 2023 |
Vallromanes ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2023 |
Valls ↗ Municipi | 16 | % de la renda | 2023 |
les Valls de Valira ↗ Municipi | 18,9 | % de la renda | 2023 |
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant ↗ Municipi | 14,9 | % de la renda | 2023 |
la Vansa i Fórnols ↗ Municipi | 11,3 | % de la renda | 2023 |
El Vendrell ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2023 |
Ventalló ↗ Municipi | 19,7 | % de la renda | 2023 |
Verdú ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2023 |
Verges ↗ Municipi | 18,5 | % de la renda | 2023 |
Vespella de Gaià ↗ Municipi | 22,6 | % de la renda | 2021 |
Vic ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Vidreres ↗ Municipi | 20 | % de la renda | 2023 |
Vielha e Mijaran ↗ Municipi | 17,6 | % de la renda | 2023 |
Vila-rodona ↗ Municipi | 15,7 | % de la renda | 2023 |
Vila-sacra ↗ Municipi | 18,4 | % de la renda | 2023 |
Vila-seca ↗ Municipi | 18,3 | % de la renda | 2023 |
Vilabella ↗ Municipi | 11,9 | % de la renda | 2022 |
Vilabertran ↗ Municipi | 17 | % de la renda | 2023 |
Vilablareix ↗ Municipi | 20,6 | % de la renda | 2023 |
Vilada ↗ Municipi | 23,4 | % de la renda | 2022 |
Viladamat ↗ Municipi | 17,1 | % de la renda | 2022 |
Viladecans ↗ Municipi | 24,3 | % de la renda | 2023 |
Viladecavalls ↗ Municipi | 18 | % de la renda | 2023 |
Vilademuls ↗ Municipi | 12,9 | % de la renda | 2023 |
Viladrau ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2023 |
Vilafant ↗ Municipi | 16,9 | % de la renda | 2023 |
Vilafranca del Penedès ↗ Municipi | 19,5 | % de la renda | 2023 |
Vilagrassa ↗ Municipi | 11,8 | % de la renda | 2023 |
Vilajuïga ↗ Municipi | 17,4 | % de la renda | 2023 |
Vilalba Sasserra ↗ Municipi | 23,2 | % de la renda | 2023 |
Vilaller ↗ Municipi | 14,5 | % de la renda | 2020 |
Vilallonga del Camp ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Vilamacolum ↗ Municipi | 14,3 | % de la renda | 2017 |
Vilamalla ↗ Municipi | 13,8 | % de la renda | 2022 |
Vilanant ↗ Municipi | 16,8 | % de la renda | 2023 |
Vilanova d'Escornalbou ↗ Municipi | 13,1 | % de la renda | 2023 |
Vilanova de Bellpuig ↗ Municipi | 11,7 | % de la renda | 2023 |
Vilanova de la Barca ↗ Municipi | 13,6 | % de la renda | 2023 |
Vilanova de Sau ↗ Municipi | 21 | % de la renda | 2023 |
Vilanova de Segrià ↗ Municipi | 16,3 | % de la renda | 2016 |
Vilanova del Camí ↗ Municipi | 17,7 | % de la renda | 2023 |
Vilanova del Vallès ↗ Municipi | 21,7 | % de la renda | 2023 |
Vilanova i la Geltrú ↗ Municipi | 22,2 | % de la renda | 2023 |
Vilaplana ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2022 |
Vilassar de Dalt ↗ Municipi | 21,9 | % de la renda | 2023 |
Vilassar de Mar ↗ Municipi | 24,7 | % de la renda | 2023 |
Vilobí d'Onyar ↗ Municipi | 17,2 | % de la renda | 2023 |
Vilobí del Penedès ↗ Municipi | 19,9 | % de la renda | 2023 |
Vimbodí i Poblet ↗ Municipi | 12 | % de la renda | 2023 |
Vinebre ↗ Municipi | 9,7 | % de la renda | 2017 |
Vinyols i els Arcs ↗ Municipi | 15,2 | % de la renda | 2023 |
Xerta ↗ Municipi | 11,2 | % de la renda | 2023 |
Abella de la Conca ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Aguilar de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alàs i Cerc ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
l'Albagés ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Albanyà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
l'Albi ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
L'Albiol ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alcanó ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alfara de Carles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alfés ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Algerri ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alins ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Almatret ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alòs de Balaguer ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Alt Àneu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Arbolí ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Argençola ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
L'Argentera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Arnes ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Arres ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Arsèguel ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Aspa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
les Avellanes i Santa Linya ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Baronia de Rialb ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bassella ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bausen ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Belianes ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bellaguarda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bellmunt d'Urgell ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bellmunt del Priorat ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bellprat ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Beuda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Biosca ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Bisbal de Montsant ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bòrdes, Es ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bot ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Bovera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Brull ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Cabanabona ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Cabanelles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Cabó ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Calonge de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Campelles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Campllong ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Canejan ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Capafonts ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Capçanes ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Capolat ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Caseres ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castell de l'Areny ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castell de Mur ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castellar de la Ribera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castellar de n'Hug ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castellar del Riu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castellfollit de Riubregós ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Castellfollit del Boix ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Cava ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Cervià de les Garrigues ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ciutadilla ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Clariana de Cardener ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Cogul ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Colldejou ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Colomers ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Conca de Dalt ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Conesa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
l'Espluga Calba ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Espot ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
l'Espunyola ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Estamariu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Estaràs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Esterri de Cardós ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Far d'Empordà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Farrera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Fatarella ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Febró ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Fígols ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Fígols i Alinyà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Figuera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Figuerola del Camp ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Foixà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Fondarella ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Fontanilles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Foradada ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Forès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Freginals ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Fulleda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gaià ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gallifa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Garcia ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Els Garidells ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gavet de la Conca ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gimenells i el Pla de la Font ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gisclareny ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Godall ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Granera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Granja d'Escarp ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Granyanella ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Granyena de les Garrigues ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Granyena de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Gratallops ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Guimerà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Guingueta d'Àneu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Guixers ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ivars de Noguera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ivorra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Jafre ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Josa i Tuixén ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Juncosa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Lladorre ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Lladurs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Llambilles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Llardecans ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Llimiana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
El Lloar ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Llobera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Llorac ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
les Llosses ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Lluçà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Maials ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Maldà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Malla ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Margalef ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Mas de Barberans ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Masó ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Massalcoreig ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Massoteres ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Meranges ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
El Milà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Molló ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Molsosa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Mont-ral ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montclar ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montferri ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montmaneu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montoliu de Lleida ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montoliu de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Montornès de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Morera de Montsant ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Mura ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Nalec ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Navès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Nou de Berguedà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ogassa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Oliola ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
les Oluges ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
els Omellons ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
els Omells de na Gaia ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ordis ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Orpí ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ossó de Sió ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Palau de Santa Eulàlia ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Palma d'Ebre ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Palol de Revardit ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pardines ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Passanant i Belltall ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Paüls ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pedret i Marzà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Penelles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Peramola ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Les Piles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
El Pinell de Brai ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pinell de Solsonès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pinós ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pira ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
els Plans de Sió ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Pobla de Cérvoles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Pobla de Massaluca ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Poboleda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Pont de Bar ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pontils ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Prat de Comte ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Preixens ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Prullans ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Puiggròs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Puigverd d'Agramunt ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Pujalt ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Quar ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Queralbs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Rasquera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Regencós ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Renau ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ribera d'Ondara ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Riner ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Riu de Cerdanya ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Rubió ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Rupit i Pruit ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sagàs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sales de Llierca ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Agustí de Lluçanès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Andreu Salou ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Aniol de Finestres ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Esteve de la Sarga ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Ferriol ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Guim de la Plana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Jaume de Frontanyà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Julià de Cerdanyola ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Martí d'Albars ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Martí Vell ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Miquel de Campmajor ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Mori ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Pere Sallavinera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sant Sadurní d'Osormort ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Santa Cecília de Voltregà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Santa Fe del Penedès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Santa Maria de Besora ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Santa Maria de Merlès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Santa Maria de Miralles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sarroca de Bellera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sarroca de Lleida ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Savallà del Comtat ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Senan ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Sentiu de Sió ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Serra de Daró ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Setcases ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Siurana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sobremunt ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Soleràs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sora ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Sunyer ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Susqueda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Talavera ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Tallada d'Empordà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tarrés ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tarroja de Segarra ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tavèrnoles ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tavertet ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tírvia ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Tiurana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
els Torms ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Torre de Fontaubella ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Torre-serona ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Torrebesses ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Torrelameu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Torrent ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Torroja del Priorat ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Toses ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ullastret ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ulldemolins ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Ultramort ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
la Vajol ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vallbona de les Monges ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vallclara ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vallfogona de Ripollès ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vallfogona de Riucorb ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
les Valls d'Aguilar ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Veciana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vidrà ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vila-sana ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Viladasens ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilalba dels Arcs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilallonga de Ter ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilamaniscle ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilamòs ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilanova de l'Aguda ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilanova de Meià ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilanova de Prades ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilaür ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilaverd ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Vilella Alta ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
La Vilella Baixa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vilopriu ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
el Vilosell ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Vinaixa ↗ Municipi | — | % de la renda | — |
Viver i Serrateix ↗ Municipi | — | % de la renda | — |